Chat with us

Objednejte si
NilSmoke
během následujících 20 minut a využijte výhod naší akční nabídky!

Objednávejte Teď!
POZOR! NilSmoke magnety jsou určeny pouze pro ty, kdo chtějí přestat kouřit jednou provždy. Magnety jsou navrženy tak, aby ti pomohly konečně se zbavit cigaret a vyplnit přání, které máš už roky! POUŽÍVEJ JE PRAVIDELNĚ!

S přestaneš konečně kouřit i ty!

Pozlacené magnety kombinují ušní (aurikulární) terapii a akupresuru. Působí přímo na akupresurní body na uchu a stimulují tak tvorbu endorfinu. Tak ti přinesou pocit uspokojení stejný, jako když si zapálíš cigaretu, ale bez vytváření závislosti.

Je opravdu tak snadné zničit touhu po cigaretách...? Vyhrát nad závislostí a přestat kouřit jednou provždy BEZ KRIZE, NERVOZITY A TLOUSTNUTÍ... A konečně si vyplnit přání, které máš už roky?

Potřebuješ k tomu pouze 11 minut svého času. Přesně tolik potřebuješ k odhalení tajemství úspěšného boje proti kouření. Stejné tajemství, které pomohlo tisícům lidí po celém světě, aby se zbavili touhy po cigaretách....

Chceš se zbavit závislosti na nikotinu?
Chceš konečně dýchat z plných plic, přestat vyhazovat peníze za cigarety... a to všechno bez krize? Pak si pečlivě přečti, co je napsáno na této stránce, protože ti odhalíme tajemství, které před tebou tabákový průmysl už dlouho tají.

„Touha po nikotinu byla silnější než já!"

Za 20 dnů Zdeněk zničil svou nikotinovou závislost

„Potřeboval jsem všehovšudy 20 dnů, abych přestal kouřit! Kdybych tohle nezažil sám, nevěřil bych, že je to vůbec možné. Kmotr mě přesvědčil, abych to vyzkoušel. Kdyby to neudělal, odepsal bych magnety jako nějaký další podvod." *

Zdeněk, Brno

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

Dokonce i Martin se díky magnetům, a své výdrži zbavil závislosti na nikotinu a přestal kouřit!

„Cigarety už vůbec nepotřebuju!"

Martin přestal kouřit za 10 dnů.

„Dříve, než manželka porodila, se mi podařilo přestat kouřit. Používal jsem magnety pravidelně. Když na mě přišla ta závislácká touha kouřit, když jsem zrovna magnety neměl, snažil jsem se něčím zaměstnat. Pomalu ale jistě se mi to s pomocí magnetů podařilo. Manželka je na mě pyšná. A jak by ne, když jsem konečně po několika letech bez úspěchu teď přestal kouřit!" *

Martin, Dobřichovice

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

Momentálně tisíce lidí po celém světě úspěšně ničí svou závisláckou touhu po nikotinu...
Nyní mužeš být jedním z nich i ty!

Konečně se i ty můžeš, společně s tisíci ostatních lidí, zbavit cigaret jednou provždy s tajemstvím starým několik staletí. Tajemství, které ti pomůže přestat kouřit a začít žít nový, zdravější život bez závislosti - a to ode dneška!

..:POZOR::..

Skladové zásoby produktu jsou omezené. Objednávky jsou přijímány do . 23:59 hod. Po vypršení této lhůty už produkt nebude dostupný!

 

Zpráva od Jitky Bálkové,
odbornice na problémy se závislostí na nikotinu.

Můj milý spolubojovníku v boji proti závislosti na cigaretách,

pokud ti různé metody ještě stále nepomohly přestat kouřit, buď si jistý, že to pravděpodobně NENÍ TVOJE CHYBA. Pokud i nadále nevidíš výsledky bez ohledu na to, co vše zkoušíš a slyšíš v TV, nebo přečteš v časopisech, a stejně se z nějakého důvodu nemůžeš zbavit kouření jednou provždy, problém je tento..

Tabákový a farmaceutický průmysl tahá své zákazníky, kteří se snaží přestat kouřit, za nos.

A to 2 způsoby. Zaprvé prodávají léky v hodnotě několika milionů EUR, náplasti, tabletky, a to vše skoro bez žádného účinku. Zadruhé, chtějí odvrátit tvou pozornost od nalezení levného a účinného řešení proti kouření...

Proto se neobviňuj kvůli lenosti, nedostatku motivace nebo něčeho podobného, uvolni se. To neznamená, že se musíš smířit s porážkou, a přitom hledat různé důvody, kterými si kouření a svoji závislost na nikotinu omlouváš. Místo toho se zasměj svým problémům s kouřením a užívej si život bez krize, nervozity, závislosti.. jen následuj mou jednoduchou radu.

Věř mi, pokud chceš přestat kouřit bez krize a nervozity, zbavit se tohoto hrozného zlozvyku, a přitom neztloustnout a konečně začít dýchat z plných plic, toto tajemství tisíců lidí je ten správný způsob, jak toho dosáhnout:

A co je na tom všem nejlepší, toto rychlé a účinné řešení proti kouření bylo vytvořeno přesně pro TVÉ potřeby. V každém případě před tím, než začnu mluvit o detailech, dovol mi ti odkrýt něco, co doposud bylo proti tobě. Pak ti vysvětlím, jak toto tajemství pomohlo tisícům lidí zbavit se své závislosti.

Pokud chceš opravdu seriózně přestat kouřit, pak nebudeš litovat času, který ztratíš při čtení těchto informací.

Jakou metodu proti kouření chceš?

NilSmoke

S bezpečným použitím.
Fungují rychle
Bez krize a nervozity.

Nikotinové náplasti

Å tete zdravlju
Stvaraju ovisnost
Djeluju samo dok se nose

Hypnóza

Drahé procedury
Procedura se musí opakovat
Chuť na cigaretu se vrací

Tajemství jak přestat kouřit, které ti tabákový a farmaceutický průmysl nechce odhalit.

Začněme od tabákového průmyslu - všechno by ztratilo smysl, kdyby všichni přestali kouřit. Nikdo by nekupoval cigarety a tabákový průmysl, který na tobě vydělává miliony ročně, by zbankrotoval.

Na druhou stranu farmaceutický průmysl vydělá každý rok celé bohatství na reklamě nových revolučních řešení, o kterých si myslíš, že vyřeší tvůj problém.

Všechna ta řešení, která jsou ti teď nabízena na trhu, jsou neúčinná. Chceš vědět proč? Odpověď je jednoduchá: protože si nikdo nepřeje, abys přestal kouřit. Tabákový a farmaceutický průmysl pracují v tandemu. Každý kuřák, který přestane kouřit, pro ně znamená ztrátu. Alarmující statistiky ukazují, že ročně na následky kouření zemře 6 milionů lidí, to ale tyto průmysly vůbec nezajímá. Zajímá je pouze jejich zisk - jejich cíl je mít co nejvíce kuřáků. Protože v opačném případě, kdo si bude kupovat cigarety a bezpočet řešení proti kouření?

Zapamatuj si, pohlaváři na vrcholu finanční stupnice na nás vydělávají - na tobě - každým dnem. Přestože víš, že je kouření škodlivé a zkracuje ti život, nemůžeš chuti na cigaretu odolat. Dokud nepochopíš, že je tvůj problém hlubší podstaty, budeš se snažit přestat kouřit zbytečně pomocí neúčinných metod!

Během odvykání:

1. den: Tvé první použití NilSmoke magnetů, které začnou ihned působit. Magnety stimulují akupresurní body na uchu a poskytují ti pocit uspokojení.

1. týden: Chuť na cigaretu se postupně snižuje, a přitom nepociťuješ žádné příznaky abstinenční krize.

2. týden: Začínáš vnímat, že už nepociťuješ tu silnou chuť na cigarety, a to bez nervozity a podrážděnosti.

3. týden: Život bez cigaret a závislosti se stává tvou realitou. NilSmoke zcela zničil tvou chuť na cigarety! Začínáš chápat, že je možné přestat kouřit!

4. týden a nadále: Začíná se ti vracet čich. Přestáváš kašlat, dýcháš z plných plic a cítíš se zdravě! Konečně se ti vyplňuje přání, které máš už roky a vidíš, že je život bez cigaret lepší a šťastnější!

Toto je systém, na kterém fungují magnety NilSmoke.

Vážné upozornění o „zázračných řešeních na odvyknutí od kouření". Proč ani jedno nefunguje (kromě tohoto)?

Dosud byla všechna řešení proti kouření v nejlepším případě pouze zklamání, a v nejhorším čistý podvod. Mnohé produkty proti kouření zanechávají na tvém zdraví mnohačetné následky. Obecně spadají všechna řešení proti kouření do jedné z následujících tří kategorií, ze kterých je jedna zdraví nebezpečná. Pokud používáním některé z těchto metod opravdu přestaneš kouřit, považuj to za náhodu.

Prvním druhem jsou metody, které obsahují substituční terapii nikotinem a dělí se do 3 podkategorií:

Druhým druhem jsou tabletky. Většinou jde o antidepresiva jako jsou bupropiony, které se používají zatímco pacient ještě kouří. Cílem těchto léků je usnadnit odvykání těžce závislým. Terapie jsou aplikovány pod přísným lékařským dozorem a léky je možno získat výhradně na lékařský předpis. Terapie je drahá, dlouhodobá a vyvolává vedlejší účinky jako je nespavost, sucho v ústech, točení hlavy.

Třetím druhem jsou hypnózy. Během hypnózy se terapeuti pokoušejí vtisknout pacientovi do podvědomí pozitivní myšlenku, která by zaměnila negativní/škodlivé přesvědčení. Tak dávají kuřákům cílenou sugesci pro odvyknutí od kouření. Mnozí pacienti po hypnóze přestanou kouřit, ale ne navždy. Po určité době se většina kuřáků vrátí ke svému starému zlozvyku. NEZTRÁCEJ ČAS TĚMITO NEÚČINNÝMI METODAMI PROTI KOUŘENÍ!

Další svědectví.

Jméno: Gregory Hill
Povolání: Poradce ve stylu zdravého života.

Pokud sleduješ životy slavných, pak toto jméno znáš (poradce pro zdravý způsob života mnoha hollywoodských hvězd). On doporučuje magnety proti kouření všem svým klientům.


Gregoryův názor na magnety NilSmoke

Dříve než jsem se stal poradcem pro zdravý způsob života, i já jsem kouřil. Proto mohu říci, že ze zkušenosti vím, co pomáhá přestat kouřit a co ne. Vyzkoušel jsem mnohé metody, a ty, které jsem nevyzkoušel, jsem pečlivě prostudoval. Proto ke mně přicházeli seriózní klienti, protože moje rady byly opravdu účinné ve většině případů. Své klienty jsem odrazoval od substituční terapie nikotinem, protože neovlivňuje zničení závislosti na nikotinu. Na druhou stranu akupresura je skvělá terapie pro mnoho problémů a stejně tak i pro kouření. O tom jsem se sám přesvědčil. Proto mě NilSmoke magnety oslovily, protože fungují právě na principu akupresury.

Stejně jako cigareta vyvolává pocit uspokojení, tak i stimulace určitých bodů vyvolává ten samý pocit. Bez tohoto pocitu uspokojení by kuřáci jednoduše čelili krizi ,začali být nervózní a podráždění. Proto by se vrátili ke svému starému zlozvyku a těžko by se někdy v životě mohli zbavit své závislosti a přestat kouřit. Právě proto všem doporučuji právě akupresuru a magnety, které působí na akupresurní body.

NilSmoke je jedním z mých tajných zbraní k dosažení cíle. Vysoce účinné magnety, které působí na akupresurní body představují dokonalou metodu proti kouření.

NilSmoke se stal produktem, který doporučuji všem svým klientům díky jeho několikanásobným pozitivním vlivům na organizmus a zvláště kvůli jeho schopnosti zničit chuť na cigaretu. Magnety jsou skvělé, protože nevyvolávají krizi ani nervozitu během odvykání.

- Gregory Hill

Nenaleť falešným produktům na odvykání od kouření a přestaň být obětí takových produktů jednou provždy!

Zde jedno špinavé tajemství, které ti farmaceutický průmysl nechce odhalit: Oni moc dobře vědí, že se ti nepodaří s jejich nikotinovými náplastmi, tabletkami a dalšími přípravky přestat kouřit. Stejně tak jako nikdo nechce vytvořit auto, které vydrží jezdit celý váš život. Stejně jako jsou kuchyňské přístroje vyrobeny tak, aby přestaly fungovat hned, jak jim vyprší záruční lhůta... Stejně tak i výrobci každého z těchto produktů nechtějí, abys přestal kouřit. Protože vědí, že pokud se ti podaří přestat kouřit jednou provždy, ztratí šanci, že se jednoho dne vrátíš a opět si něco koupíš. To pro ně znamená ztrátu milionů dolarů ročně.

Většině výrobců produktů proti kouření se nebude líbit, až pravda vyjde najevo. Jsou si vědomi toho, že ztratí miliony dolarů hned, jak lidé zjistí, že mohou zničit chuť na cigarety s tajemstvím, které znají už tisíce lidí po celém světě, a které stojí 32 korun denně.

Tato situace je špatná - miliony lidí jsou obětmi podvodu již příliš dlouho a je čas tuto situaci změnit.

Když už nezabíralo nic, podařilo se jim přestat kouřit. A to s NilSmoke magnety!

Tito čtyři úplně obyčejní lidé jsou pouhým příkladem bezpočtu lidí, kteří přestali kouřit bez příznaků krize a bez tloustnutí! Budeš i ty tím dalším člověkem?

Přestala kouřit po 7 dnech*
Martina, 33

Přestal kouřit po 12 dnech*
David, 38

Přestala kouřit po 15 dnech*
Renata, 45

Přestal kouřit po 19 dnech*
Štěpán, 57

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

Poděl se s námi o svůj příběh o úspěchu i ty a odměníme tě!

Fakta o kouření a životní cíl.

Miliony lidí jsou oběťmi podvodů už příliš dlouho - konečně přišel čas to změnit. Podle studií Světové zdravotnické organizace, které jsou prováděny v posledních 20 letech, momentálně více lidí, než kdy dříve, utrácí peníze za nákup přípravků proti kouření, knih jak přestat kouřit a dalších „zázračných" pomůcek, které slibují konec s kouřením:

- přes 1,1 miliardy lidí kouří a toto číslo se nesnižuje

 - kouření je příčinou smrti u 6 milionů lidí ročně, přesněji tedy každých šest sekund zemře jedna osoba.

- přes 5 milionů zemřelých jsou kuřáci a přes 600 000 je nekuřáků, kteří jsou vystaveni tabákovému kouři

- v cigaretě se nachází přes 4000 chemikálií, ze kterých je 250 škodlivých a přes 50 z nich vyvolává rakovinu.

...Teď víš, proč je důležité znát pravdu, která se skrývá za ziskem farmaceutického a tabákového průmyslu. Někteří lidé, kteří již vyřešili tento svůj problém, jsou na této stránce. Pokud o tom všem popřemýšlíš, budeš si přát být jedním z nich. Motivace každého odborníka, který chce tímto způsobem pomoci lidem tak, že jim řekne pravdu, je velmi jednoduchá. Díky těmto několika korunám, které denně investuješ, pokud si objednáš NilSmoke magnety mnoho neztratíš, a nikdo kromě tebe se nijak zvlášť neobohatí. Jinak ty peníze vyhodíš za nákup nové knihy o odvykání, preparátů proti kouření, nikotinové substituce, které způsobí novou závislost. Na druhou stranu, pokud o tomto nepopřemýšlíš, můžeš přijít o VŠECHNO - protože toto je příležitost, jak můžeš říct kouření sbohem jednou provždy, bez cesty peklem během odvykání - bez krize, nervozity, tloustnutí.

Pokud i nadále pochybuješ o všech těch informacích, které čteš, najdi si další zdroje a přesvědči se, že produkt, který můžeš najít na této stránce, opravdu nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky a má pro tebe hned několik výhod. Ze zkušenosti těch, kteří jej již vyzkoušeli, je známo, že pokud si jen dáš šanci a vyzkoušíš tyto magnety, uvidíš, o co jde a budeš moci zbytek svého života žít jako zdravý a šťastný člověk, který se jednou provždy zbavil svého zlozvyku a závislosti.


POZOR: Pokud si objednáš v následujících 20 minutách, získáváš magnety za o 50% nižší cenu.

Opravdu by ti farmaceutický průmysl lhal?

Všichni víme, že je korporátní průmysl plný podvodníků a lží. Vzpomeň si jen na některé z podvodů, o kterých slýcháš v poslední době ve zprávách. Když se podíváš na vše, co se teď děje ve světě, není těžké pochopit, že lidé se teď nezastaví před ničím, jen aby se dostali k penězům, zvlášť pokud jde o velké sumy.

Pokud trochu prozkoumáš produkty, které Světová zdravotnická organizace a národní obchodní inspekce každým dnem stahují z trhu kvůli jejich nesprávnosti, překvapí tě, kolik se mezi nimi nachází preparátů proti kouření.

Pokud ti na sobě opravdu záleží, udělej pro sebe službu a přestaň být obětí všech těch podvodů. Zeptej se, co vlastně chceš a přestaň vyhazovat peníze za věci, které tě nedovedou do cíle. Chceš přestat kouřit a ne zas a znova vyhazovat peníze za nové pokusy, nebo ne?

Je čas zbavit se závislosti na nikotinu!

Zapomeň na všechny substituce nikotinu a metody jak přestat kouřit, protože druhou takovou opravdu nenajdeš. JE JEDINEČNÁ. Proč? Protože je testovaná a bezpečná a nevyvolává žádnou novou závislost. Nejde opět o nějakou hloupou náplast, žvýkačku nebo elektronickou cigaretu se kterou přestaneš kouřit za 5 dnů... a přitom bez žádného výsledku. Jen se objevila nějaká nová závislost! Objevíš tajemství několika tisíců lidí, kteří přestali kouřit a řekli sbohem svojí závislosti na nikotinu jednou provždy!

Jednoduše neexistuje nějaká metoda, která by se této podobala. Existuje mnoho pokusů, jak zmírnit závislost na nikotinu, ale nikdo nechce docílit trvalých výsledků, protože pak na tobě přestane vydělávat. Podívej se na tyto výsledky...

Nejlepší úspěšný příběh tohoto měsíce
„Cítím se tak zdravě jako před 20 lety!"

Fotka vlevo:
Helena před používáním NilSmoke magnetů

Fotka vpravo:
Helena nyní

„Moje zkušenost s magnety NilSmoke je skvělá. Zažila jsem vše, co bylo slíbeno: přestala jsem kouřit, přitom jsem nepřibrala ani deko, neměla jsem žádnou krizi, ani jsem nebyla nervózní a podrážděná.

I když mi je 52 let, ráda chodím a jsem aktivní, a kvůli kouření jsem stále hůř a hůř dýchala a už jsem si ani nemohla hrát se svými vnoučaty. Neustále jsem si stěžovala a těžce dýchala. Kolegyně z práce se přede mnou zmínila o NilSmoke. Používám je 3 týdny a na cigaretu už nemám chuť ani náhodou.. a kdyby mě to náhodou popadlo, nandám si magnet a je to pryč! Mám pocit, jako bych omládla od té doby, co jsem přestala kouřit, konečně dýchám z plných plic a mám na všechno energii!"*

- Helena, Domažlice

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.


Pokud chceš opravdu přestat kouřit, přečti si toto exkluzivní interview...
„Bývalý kuřák se zbavil závislosti na nikotinu po 37 letech a mluví o tom, jak zničil chuť na cigaretu!"

Toto je opravdu skutečný člověk. Alan Torres, bývalý kuřák, přestal kouřit po 37 letech a po tom, co si prošel peklem. Alanovi se podařilo zbavit své závislosti na nikotinu s pomocí magnetů NilSmoke!

Pokud ještě stále kouříš, přečti si toto interview, protože tě bude motivovat, abys rychle VYHRÁL v boji proti cigaretám a konečně zničil svou chuť na nikotin bez krize. Alan s námi detaily této zkušenosti sdílel v tomto interview.

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.


OTÁZKA: Pane Torresi, když se na Vás dívám dnes a během Vašeho boje se závislostí, je evidentní, že jste si prošel peklem, ze kterého jste se dostal díky magnetům NilSmoke. Dříve, než o nich začneme muvit, můžete mi řící více o problémech, kterým jste čelil?

Alan: Kouřil jsem od svých 19 let. Všechno začalo jen tak z legrace, společně s kamarády. Ani mě nenapadlo, že by se z toho mohl stát vážný problém. Když jsem kouřil už přes 30 let, začaly vážné problémy. Kašel, těžké dýchání, cigaretový smrad.. Všechno se postupem času zhoršovalo. Doktor mě před mým stavem varoval, ale přestat kouřit bylo těžké.


OTÁZKY: Jak jste se nakonec rozhodl s tím něco dělat?

Alan: Zkoušel jsem to mnohokrát. Nejdřív jsem si myslel, že mohu přestat kdykoliv se mi zachce, ale že já to ještě nechci. Pak jsem pochopil, že lžu i sám sobě. Nemohl jsem přestat. Zkoušel jsem to, ale vždycky jsem se k tomu vrátil. Můj rekord byly 2 dny bez cigarety. Jednou jsem vydržel skoro 3 týdny. Ale musela u mě být nonstop manželka a bránit mi, abych si zapálil. Když si teď jen vzpomenu, jak jsem vypadal... Ztloustnul jsem, měl krize, byl nervózní, podrážděný, naštvaný, s každým jsem se hádal. Moje tělo prostě potřebovalo nikotin, bylo to jako nějaká droga, bez které jsem nemohl být. Ale musel jsem se té závislosti zbavit.


OTÁZKA: Můžete popsat, jak se cítíte teď ve srovnání s tím, jak jste se cítil předtím?

Alan: Padl mi kámen ze srdce. Mám teď mnohem více energie a to na všechno. Procházky už pro mě nejsou žádný problém, nesmrdím nonstop po cigaretách, nejsem neustále nervózní a podrážděný. Cítím se živý a zdravý. Takhle jsem se necítil ani, když mi bylo 40 let, to je něco neuvěřitelného. Když jsem ze sebe dostal tu špínu, kterou jsem vdechoval plných 37 let!


OTÁZKA: Co jste udělal pro to, abyste přestal kouřit?

Alan: I když jsem byl vůči všem těm řešením proti kouření skeptický, věděl jsem, že to nemohu zvládnout sám bez žádné pomoci. NilSmoke magnety byly mou volbou, protože šlo o něco jiného a to mi znělo slibně. Používal jsem je opravdu úporně a pravidelně. Protože se mi už při nošení první den začala snižovat chuť na cigaretu. Bylo pro mě snazší vydržet si celý den nezapálit. Tak jsem získal i motivaci, protože nikdy předtím jsem si nemyslel, že bych mohl být bez cigaret.


OTÁZKA: Velmi rychle jste přestal kouřit jak se vám to povedlo vzhledem k tomu, že jste kouřil celých 37 let?

Alan: Ano, ano, po nějakých 3 týdnech. Ale během těch tří týdnů jsem jen pár dnů zvládnul vydržet bez cigarety, občas se objevila ta chuť zapálit si a já nemohl odolat. Ale jak šel čas, chuť se snižovala, až úplně zmizela. Prostě už jsem na cigaretu dál neměl chuť.


OTÁZKA: Ale musel jste přece během odvykání mít nějakou krizi?

Alan: Bude to znít neuvěřitelně, ale neměl. V porovnání s krizemi, které jsem měl předtím, když jsem se pokoušel přestat kouřit, tentokrát bylo vše snadné a bezbolestné. Vůbec jsem nebyl ani nervózní, ani podrážděný. Dokonce jsem ani neměl potřebu nějak více jíst, proto jsem ani neztloustnul. Všechno šlo tak snadno a bez žádných následků a odvykacích pžíznaků.


OTÁZKA: Byli Vaši přátelé a rodina překvapeni?

Alan: Samozřejmě! Nemohli uvěřit, že jsem já, vášnivý kuřák od svých 19 let, přestal kouřit. Někteří z mých přátel mě následovali a také přestali kouřit.


OTÁZKA: Jak se Vám teď daří odolat cigaretě, když jste ve společnsti ostatních kuřáků? Zapálil jste si cigaretu od té doby, co jste přestal kouřit?

Alan: Ne. Nebylo snadné dosáhnout toho, čeho jsem dosáhnul já, a to tak rychlým způsobem. Nechci, aby se mi stalo, že si zapálím z „legrace" a opět začnu kouřit. Protože cigarety jsou zlo - je to závislost jako všechny ostatní, obsesivní potřeba. Vím, jak je těžké se jich zbavit a vím, že už tím opět prochzet nechci.


OTÁZKA: Máte někdy chuť zapálit si cigaretu?

Alan: Když už jsem přestal kouřit, párkrát mě napadlo, jak by mi bodla cigareta, zvlášť když jsem měl nějaké problémy v práci. Tak jsem si vzal magnety a ta chuť prostě pominula. Teď nemám ani chuť ani potřebu. Je mi fajn bez cigaret, bez toho smradu, beze všech nepříjemností a problémů, které s sebou přináší kouření. Jsem zcela nový člověk a užívám si to. Mnozí mi říkají, že jsem šťastlivec, když jsem se z toho pekla dostal tak snadno. *


- Rozhovor připravila: Lenka Jandáková

 • Můžeš přestat kouřit zcela přirozeně.
 • Můžeš se zbavit závislosti bez krize a nervozity.
 • Můžeš znovu dýchat z plných plic a užívat si život.
 • Můžeš si splnit přání, které máš už roky.

...To vše je možné s NilSmoke magnety, které tvému tělu pomohou, abys mohl přestat kouřit bez příznaků krize a tloustnutí... a to ti garantujeme!

NilSmoke ti garantuje:

Přestaneš kouřit bez krize
Nebo ti vrátíme peníze!

Přesně tak - buď uvidíš výsledky, nebo ti vrátíme peníze. Pokud myslíš, že je to nějaký trik - přesvědči se, my pouze věříme v účinnost našeho produktu. Jsi tu, protože hledáš řešení, jak přestat snadno kouřit, a to je přesně to, co ti doručíme na tvou adresu. Garantujeme ti výsledky, anebo ti vrátíme peníze.

Konečně se zbav závislosti na nikotinu bez příznaků krize!

Kombinace ušní (aurikulární) terapie a akupresury ničí chuť na cigaretu a závislost!

Tak vynikající v dosažených výsledcích. A opět...tak přírodní.

Vyplň si přání, které máš už roky a přestaň kouřit.

Zbav se cigaret jednou provždy bez příznaků krize a tloustnutí.

NÁVOD: NilSmoke si jednoduše nandej na levé ucho. Malý magnet dej na přední stranu, větší zezadu. Na začátku NilSmoke používej pouze 2 hodiny denně. Tvé tělo si během několika dnů zvykne na jemný tlak, který magnety vyvíjejí na akupresurní body. Až si tělo zvykne, můžeš používání magnetů prodloužit na maximálně 4 hodiny denně.

„OK, přiznávám...
Zcela jsem se v NilSmoke magnetech
MÝLILA

Natálie Radová vysvětluje, jak se obrátila na nejlepší „TAJNOU ZBRAŇ", aby vyhrála v boji proti závislosti na nikotinu

Natálčin příběh

Před přibližně 2 měsíci mi tchýně koupila NilSmoke. Protože jsem do té doby vyzkoušela všechna možná existující řešení proti kouření, bylo by nevhodné, abych nevyzkoušela i toto, když už se kvůli mně snažila. Ale opravdu jsem tomu ani trochu nevěřila, ani nic neočekávala...

Kouřila jsem přes 10 let. Během prvních dvou dnů nošení magnetů jsem nepociťovala žádné změny. Třetí den se vše změnilo, celý den jsem neměla chuť si zapálit. Kdyby mi tohle někdo vyprávěl, vůbec bych mu nevěřila. Kdyby mi nebylo kvůli tchýni trapně, odepsala bych tento produkt jako další podvod, aniž bych ho vyzkoušela.

Chtěla jsem jednou provždy přestat kouřit a teď jsem si jistá, že se mi to povede. Už měsíc jsem vůbec neměla chuť na cigaretu. A všem těm, kteří jsou stejně jako já nevěřící Tomášové, můžu jen říct - vyzkoušejte a přesvědčte se, nebudete litovat. Naopak.

Nošení magnetů pouhé 2 hodiny denně je ten nejlepší způsob, jak můžeš přestat kouřit bez krize!

NilSmoke magnety jsou zcela bezpečné a spolehlivé, a co je nejlepší, nikdo nebude vědět, že je používáš - bude to malé tajemství tvého nového, neuvěřitelného úspěchu!

Bez ohledu na to, že jde o magnety, které se nosí jen dvě hodiny denně - pomohou ti konečně zničit závislost a chuť na nikotin. Je to opravdu metoda budoucnosti, i když už ji na světě vyzkoušelo tisíce lidí. Přesněji, právě 1000 lidí denně ve světě začne používat NilSmoke magnety. Speciální výhodou těchto magnetů je to, že nevyvolávají žádné vedlejší nežádoucí účinky a jsou bezpečné. Už žádná krize po několika hodinách bez cigarety! Už žádný smrad a vyhazování peněz za krabičku cigaret denně. Své balení také můžeš nosit všude s sebou a magnety můžeš používat vždy, protože se nemohou „vypoužívat". Neexistuje nic spolehlivějšího a jednoduššího!

 
Nošení magnetů pouhé dvě hodiny denně ti přinese to nejlepší hned ve dvou směrech - rychle přestaneš kouřit a použití je tak snadné!

„Přestala jsem kouřit po 14 letech a neztloustla jsem ani gram!"

Katka přestala kouřit po 14 letech a na její 10. pokus - a to s NilSmoke magnety! Teď můžeš snadno i ty, jako několik milionů lidí na celém světě, můžeš udělat krok ke zdravějšímu životu bez cigaret!

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

Katčin inspirativní příběh o tom, jak přestala kouřit!

JAK MI TO, ŽE JSEM PŘESTALA KOUŘIT, PROMĚNILO ŽIVOT

Katčin život se vymykal kontrole. Po 14 letech kouření bylo její zdraví zcela zničené a ani jedna metoda ji nepomohla, aby mohla přestat. Ale poté našla způsob - NilSmoke ! Když to zvládla Katka - můžeš i ty! Přečti si její podivuhodný příběh, který ti určitě pomůže zbavit se konečně toho škodlivého zlozvyku!


Když jsme s manželem začali toužit po druhém dítěti, šla jsem na vyšetření. Nálezy doktora mi odvahu nedodaly. Naopak, situace byla taková, že jsem musela ihned přestat kouřit, nebo jsem mohla na těhotenství zapomenout. Zdraví jsem měla velmi zničené a doktor řekl, že nemá cenu začít s terapií, pokud nepřestanu kouřit. Byla jsem zoufalá, ne proto, že bych nechtěla přestat kouřit, ale proto, že jsem to prostě nezvládala. Upadla jsem do deprese, protože jsem myslela, že pro mě neexistuje žádná pomoc. Zkoušela jsem přestat několikrát, ale nedařilo se mi, tak proč by to tentokrát mělo dopadnout jinak, myslela jsem si,.. Proto jsem se dlouho o nic ani nesnažila...

„Probuzení" konečně přišlo po rozhovoru s mým mužem, rozhovoru, který jsem tolik potřebovala, protože mi pomohlo, že mi někdo řekl tím správným způsobem, že se sebou musím něco začít dělat.

CESTA K VÍTĚZSTVÍ

Když jsem se vzchopila a pochopila, že možná kvůli cigaretám nebudeme moci mít druhé dítě, prošla jsem si chvilkou plnou nadávek a úžasu! Pak jsem několik hodin seděla a přemýšlela o své budoucnosti. Přeju si, aby i to jedno dítě, které mám, skončilo brzo bez své matky? Rozhodla jsem se, že přestanu kouřit za každou cenu. Napsala jsem si své CÍLE v budoucnu a nalepila je na skříň, abych se na ně podívala POKAŽDÉ, když se ráno probudím.

S pomocí NilSmoke magnetů, velkého přání a úpornosti se mi nejen podařilo přestat kouřit, ale také zničit jakoukoliv chuť na cigarety bez jakékoliv krize, nervozity, podrážděnosti a tloustnutí. Tvorba endorfinů pomocí stimulace bodů na uchu mi pomohla cítit se spokojeně, stejně tak jak jsem se cítila, když jsem si zapálila cigaretu. Byla jsem rozhodnutá, že chci i já i celá moje rodina žít zdravý a šťastný život, a podařilo se mi to. *

Chceme ve světě nekuřáků přivítat i tebe s NilSmoke magnety, oficiálním sponzorem milionů lidí, kteří se zbavili závislosti na nikotinu. Pozorně si přečti o výhodách a zárukách magnetů níže.

NilSmoke magnety jsou PŘESNĚ to, co potřebuješ k vyplnění svého přání!

Nic - dokonce ani tento škodlivý zlozvyk - ti už nemůže zabránit v tom žít, jak nejlépe můžeš. Začni žít dnes, a to s NilSmoke magnety!

Líbilo by se ti se za pouhých 15 dnů zbavit závislosti na nikotinu s pomocí magnetů, které v sobě skrývají tajemství jak přestat kouřit?

Dnes na trhu existuje mnoho produktů, které napodobují NilSmoke magnety. Nespoléhej na levné imitace. Jen tento systém je ten pravý!

Chceš si vyplnit své dlouholeté přání a přestat kouřit?
Světový způsob ničení závislosti na nikotinu číslo 1 ti může pomoci.

S pomocí NilSmoke magnetů se můžeš zbavit cigaret a zničit chuť na nikotin než bys řekl „švec". A můžeš zapomenout na nervozitu, podrážděnost a úzkost!

Magnety na základu akupresury jsou tím nejsnazším způsobem jak přestat kouřit. Používej je pravidelně každý den a sleduj výsledky!

NilSmoke magnety - bezpečný a rychlý způsob jak se zbavit škodlivého zlozvyku!

..: POZOR ::..

Skladové zásoby produktu jsou omezeny. Objednávky se přijímají do . u 23:59 hod. Po vypršení této lhůty už produkt nebude dostupný!

Jak se ti změní způsob života?

Jak se na sebe teď díváš? Můžeš docílit všeho, čemu hluboko v sobě věříš...

 • Představ si, že už nikdy nebudeš smrdět jako popelník!
 • Představ si, že už nevyhazuješ 2400-3200 Kč měsíčně...
 • Představ si, že už vůbec nemáš chuť zapálit si cigaretu.
 • Představ si, že se konečně staneš zdravým a šťastným člověkem.
 • Představ si, že už nemáš ten strašný pocit fyzické a psychické závislosti.
 • A představ si, jak všeho dosáhneš bez jakýchkoliv příznaků krize, nervozity a tloustnutí.

Čti dál a zjisti, jak Petr přestal kouřit s magnety NilSmoke!

„Konečně se cítím zdravě a spokojeně!"

„Dříve než jsem vyzkoušel NilSmoke magnety, vyzkoušel jsem všechna řešení a metody, na které jsem narazil. Nejsem zrovna šťastný z následků, které na mě některé z nich zanechaly. Nikotinové substituce byly v mém případě k ničemu. Pak mi kolega z práce doporučil NilSmoke magnety a poradil mi, abych si nekupoval cigarety, zatímco je budu používat. Za pouhých 20 dnů jsem přestal kouřit a nikdy předtím jsem se necítil tak šťastně, spokojeně a zdravě! Už se nedusím kvůli kašli a manželka už mi neříká, že smrdím. Doporučil bych tyto magnety všem, kdo chtějí přestat kouřit. Vřelé díky za tuto podivuhodnou metodu!" *

- Petr Tomek, Mladá Boleslav

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

Osvoboď v sobě dobrodruha!

Nejextrémnější metoda odvykání od kouření!

Podle zkušeností lidí, kteří ji vyzkoušeli, neexistuje ani jedna metoda, která by tak rychle a snadno ničila chuť na nikotin a kouření, jako to dovedou NilSmoke magnety! Jedinečná kombinace ušní (aurikulární) terapie a akupresury přináší ty nejextrémnější výsledky! Nejrychlejší způsob zničení závislosti na nikotinu jednou provždy! Objednej si a přesvědči se!

Proč není ani jeden produkt tak účinný jako NilSmoke?

Nezapomeň na fakt, že mnoho výrobců se snaží vytvořit kopii těchto magnetů. Rozdíl mezi těmito a všemi ostatními magnety je v tom, že jde o pozlacené magnety. Díky tomu na rozdíl od ostatních magnetů nevyvolávají žádné alergické reakce.

Magnety jsou vyrobeny s velkou opatrností a jsou právě tak silné, kolik je potřeba, aby vyvinuly přesně určený tlak na akupresurní body na uchu.

To vyúsťuje v uvolňování endorfinu a vytvoření pocitu uspokojení, stejného, jako když si zapálíš cigaretu. Díky tomu jsou tyto magnety proti kouření ve světě metodou číslo jedna!


8 hodin od chvíle, kdy přestanete kouřit.

Hladina nikotinu a oxidu uhelnatého v krvi se snižuje na polovinu. Hladina kyslíku v krvi se vrací do normálu.


24 hodin od chvíle, kdy přestanete kouřit.

Oxid uhelnatý je vyloučen z krevního oběhu. Plíce se začnou čistit.


48 hodin od chvíle, kdy přestanete kouřit.

Nikotin zmizel z těla. Čich a chuť se začne zostřovat.


78 hodin od chvíle, kdy přestanete kouřit.

Dýchání je snazší, průdušky jsou čisté a hladina energie roste.


3 až 6 měsíců od chvíle, kdy přestanete kouřit.

Kapacita plic se zvětší o 10%. Kuřácký kašel se zmírňuje a mizí.


5 let od chvíle, kdy přestanete kouřit.

Riziko srdečního infarktu se snižuje o polovinu, riziko mozkové mrtvice je nyní stejné jako u nekuřáků.


Fakta:

Na trhu se nachází bezpočet plagiátů NilSmoke magnetů. Nedovol firmám, které vyrábějí levné imitace tohoto produktu pod podobným jménem, aby tě napálily. Jen vyhodíš peníze a kouřit nepřestaneš.

Víš, že je kouření vedoucí příčinou smrti ve světě, které se dá zabránit?

Podle statistik a údajů Světové zdravotnické organizace o kouření, ke kouření se vážou mnohé znepokojivé komplikace:

Rizika můžeš znatelně snížit pravidelným používáním NilSmoke magnetů a udržováním zdravého způsobu života - pravidelným cvičením a zdravou stravou.

Jedinečný způsob, jak se můžeš zbavit kouření a cítit se skvěle!

Budeš se cítit výjimečně - ZARUČENĚ!

Marie Králová přestala za pouhé 4 týdny kouřit jednou provždy, a to po 21 letech kouření!
To je neuvěřitelný úspěch! S pomocí magnetů NilSmoke to zvládneš i ty!

Už máš dost smradu z cigaret, vyhazování peněz, ničení zdraví a nervozity? Konečně přišel ten pravý čas k tomu přestat kouřit, a navíc toho dosáhnout bez jakéhokoliv mučení a krize? Zatímco přestáváš kouřit a zbavuješ se závislosti na nikotinu, po celou tu dobu se budeš cítit skvěle. NilSmoke magnety nejen účinně ničí chuť na nikotin, ale také zajistí, že se budeš ZARUČENĚ cítit mnohem lépe s těmito magnety, než s jakýmkoliv jiným prostředkem na trhu.

NilSmoke umožňuje přestat kouřit rychle bez ohledu na to, jak dlouho kouříš. Začni se zbavovat závislosti na nikotinu s magnety, které nabízejí pocit uspokojení bez potřeby zapálit si cigaretu!

Jsou vyrobeny tak, aby ničily chuť na nikotin.

5 důvodů proč věřit tomuto řešení

 1. Tajemství tohoto řešení, které je zcela přírodní, je známo tisíce let.
 2. 100% testovaný a schválený produkt.
 3. Miliony lidí na celém světě díky němu přestaly kouřit.
 4. Jednoduchost a snadné používání - pouhá pravidelná aplikace.
 5. 100% garantované výsledky, v jiném případě vracíme peníze.

Konečně se můžeš stát nekuřákem - vypadej skvěle a cíť se skvěle!

„Už nemám potřebu vdechovat do svého těla jedy!"

„Ahoj, jmenuji se Dana Málková. Je mi 33 let a žiju ve Vítkovicích. Kouřím už mnoho let a měla jsem velké deprese, protože se mi tohoto špatného zlozvyku, který jsem nenáviděla, nedařilo zbavit. Věděla jsem, že je to moc těžké, a při magnetech jsem nečekala žádné zvláštní výsledky, protože to nebyla první metoda, se kterou jsem zkoušela přestat kouřit. Ale byla to první metoda, která mi přinesla nějaké výsledky! Cítím se skvěle, protože už do svého těla nedostávám jed a nemám ani tu potřebu, či chuť. Doporučila bych tyto magnety každému, kdo kouří a chce přestat. Dejte jim šanci, nezklamou vás - no, podívejte se na mě! :)" *

S pozdravem,
Dana Málková

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

PODÍVEJ SE NA TOTO:

Přestaň kouřit s pomocí NilSmoke magnetů

a získej hodnotné ceny!

... Ano, opravdu.
 
Pošli nám své zkušenosti s magnety NilSmoke. Ty nejlepší zveřejníme a oceníme!

Vítáme jakoukoliv zkušenost těch, kteří se přesvědčili o fungování NilSmoke magnetů, ostatním, kteří chtějí přestat, to pomůže a bude to jejich motivací!

Prosíme, aby tvé zkušenosti byly upřímné, protože tě před zveřejněním budeme kontaktovat, abys podepsala věrohodnost prohlášení a abys převzala svou odměnu.

Odměny jsou velmi hodnotné. Chceš je i ty?

*Nabídka platí pouze pokud objednáš dnes.

Co získáváš s NilSmoke magnety:

A to není všechno...

Pokud ti zkušenosti našich uživatelů neříkají dost, objednej si svoje zkušební balení a přesvědči se, o čem mluvíme...

Je nemožné na jedno místo zkoncentrovat všechny zkušenosti s NilSmoke magnety, které mají lidé po celém světě. Ale jedna věc je u všech stejná - všichni přestali kouřit, zbavili se závislosti na nikotinu a zničili chuť na cigarety - rychle, bezpečně a bez nežádoucích vedlejších účinků!

 

50% sleva pouze dnes!

Nabídka vyprší:
v 23:59
 
Pokud si objednáš dnes, získáš slevu 50%. Produkt doručujeme v diskrétním balení spolehlivou kurýrní službou.
 

O produktu:

Od té doby, co se objevily na trhu, pomohly zázračné magnety milionům lidí po celém světě přestat kouřit a zbavit se závislosti na nikotinu rychlým a snadným způsobem bez krize a tloustnutí. Produkt nevyvolává alergické reakce. Osoby se srdečním elektrostimulátorem (pacemaker), defibrilátorem, zavedenými inzulinovými pumpami, nebo nějakými jinými elektronickými pomůckami magnety nesmí používat.

Pokud si objednáš své NilSmoke magnety ještě dnes a zaplatíš své balení, vrátíme ti peníze v případě, že v době 44 dnů nedosáhneš kýžených výsledků.

POZOR! Falešné metody proti kouření!

Žijeme ve světě, ve kterém se, bohužel, podvádí. Proto tě chceme upozornit na to, jak rozpoznat některé imitace NilSmoke magnetů, protože nechceme, abys vyhazoval peníze zbytečně za produkty, které ti výsledky nepřinesou:

Kdy mám používat magnety NilSmoke?


Jak přestaneš kouřit IHNED a to na náš účet a naše riziko!

Pozor: Jak už pravděpodobně víš, dosud byly všechny metody jak přestat kouřit jen podvod. I když se ti podaří přestat kouřit, po pouhých několika hodinách se dostaneš do krize. Jak čas běží, tvůj stav se zhoršuje a vracíš se na začátek - zapálíš si cigaretu! Tak se pohybuješ v začarovaném kruhu, ze kterého není úniku. Jsi oběť neúčinných metod? Pak chápeme tvé pochyby.

Kvůli tomu ti nabízíme možnost jak získat zpět své peníze, pokud nedosáhneš cílených výsledků. Přemýšlej o tom, myslíš, že máme chuť riskovat bankrot, anebo jsme pouze přesvědčeni o účinnosti produktu, který ti je na dosah ruky?

Pokud nevíš, jaký je to pocit...

- Nemít posedlou touhu zapálit si cigaretu
- Necítit se nervózně, podrážděně a bez nálady
- Dýchat z plných plic a žít zdravý život bez nikotinu
- Zničit nikotinovou závislost bez příznaků krize a tloustnutí

...je čas na to přijít! Doporučujeme ti přestat žít špatný styl života a trávit své tělo a všechny kolem sebe. Kvůli tomu ti dáváme šanci vidět na sobě výsledky dříve, než se rozhodneš, co uděláš. 

Přesně tak!

Všichni říkají: „Kup si od nás. Dej nám své peníze. My ti říkáme, ať ohodnotíš výsledky, a pak se rozhodneš, jestli chceš své peníze zpět nebo nám možná chceš raději poděkovat.

Pokud nedosáhneš výsledků jaké si přeješ, kontaktuj nás během testovacího období a vrátíme ti peníze.

Samozřejmě je to spojeno s jednou malou podmínkou!

Stejně jako to můžeš vidět ze zkušeností našich zákazníků, tento produkt funguje. My jsme se o tom přesvědčili několika způsoby, a ty se o tom teprve potřebuješ přesvědčit.

Tento produkt není určen každému, protože velmi rychle ničí chuť na cigarety a odstrańuje závislost na nikotinu, takže si chceme být jisti, že se dostane do rukou těm, kteří jej nejvíce potřebují.

Pokud chceš získat možnost testovat produkt ve zkušební lhůtě, prosím, vyplň své údaje do tabulky níže a prověř, zda plníš všechna kritéria pro zkušební lhůtu na používání NilSmoke magnetů.

S velkým přáním úspěchu
ve tvém záměru,
Jiří Vodička a zbytek NilSmoke týmu

Prosím, vyplň své údaje, abychom mohli prověřit, zda odpovídáš všem kritériím potřebným ke zkušebnímu používání:

M Ž
let

Pozor! Kvůli omezenému množství zásob k testování je omezeno i posílání testovacího produktu na pouze jednu osobu v domácnosti. S cílem prověření, zda splňuješ podmínky, prosím, vyplň svou e-mailovou adresu.

Gratulujeme! 

Kvalifikace byla úspěšná, odpovídáš kritériím pro získání zkušebního vzorku.
Prosím, počkej
Tvá data se zpracovávají:

OVĚŘ, ZDA ODPOVÍDÁŠ KRITÉRIÍM PRO ZÍSKÁNÍ ZKUŠEBNÍHO VZORKU

Natálie Krátká
„Jsem šťastná, že se mi to konečně povedlo!"

Přestala jsem kouřit po 12 letech

"Chtěla jsem přestat kouřit už dlouho. Dala jsem šanci těmto magnetům a za pouhé 2 týdny jsem si splnila své přání. Teď se cítím mnohem lépe než kdy dřív a nesmrdím neustále po cigaretách! Díky!" *

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

100% bezpečná koupě

NilSmoke platíš při převzetí, což tě ochrání před eventuálním zneužitím. Tvé údaje jsou bezpečné a doručení diskrétní.

Osvoboď se, konečně se zbav chuti na cigaretu a začni dýchat z plných plic.

Už máš dost toho, že smrdíš jako popelník a vyhazuješ peníze za cigarety? Přestaň s tím!!! Je čas začít si užívat život bez cigaret. NilSmoke ti pomůže  zničit chuť na cigaretu bez krize, nervozity a tloustnutí! Nyní můžeš přestat kouřit s pomocí naší testovací nabídky!

Ciť se skvěle! Život neznamená jen být naživu - je potřeba jej také žít! Začni si ho užívat ještě dnes!

NilSmoke tě vyzývá - 2 týdny bez cigaret!
Kdo vyhraje? VOLBA JE NA TOBĚ!

Martin Hruška
„Nikdy jsem se necítil tak zdravě!"

Martin přestal kouřit po 17 letech

"Rozhodl jsem se přestat a povedlo se mi to! Vyhrál jsem nad závislostí a chutí na cigaretu. Teď se cítím mnohem lépe a zdravěji a mám neporovnatelně lepší náladu. Všichni na mně vidí změnu, nehoním neustále cigarety, nejsem konstantně nervózní a nekašlu nonstop!" * 

- Martin

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.


Chci přestat kouřit,
ale nechci ztloustnout a zažít krizi!

Jakou metodu proti kouření chceš?

NilSmoke
S bezpečným použitím.
Fungují rychle
Udržitelné výsledky

Nikotinové náplasti
Vytvářejí závislost
Škodí zdraví
Neudržitelné výsledky

Zbav se kouření ultrarychle s těmito 3 radami:

1. Rozhodnutí

Rozhodni se, že konečně chceš přestat kouřit.

2. NilSmoke

Každý den používej magnety NilSmoke podle návodu.

3. Fyzická aktivita

Najdi si nějaké hobby, choď každý den na procházku, začni plavat, nebo si najdi nějakou  jinou fyzickou aktivitu.

Daniela Lánská
„Konečně jsem se zbavila závislosti!"

Vyhrála jsem sama nad sebou!

"Odedávna jsem chtěla přestat kouřit, protože jsem začala hodně brzy, ještě na začátku střední školy. Tehdy pro mě bylo, stejně jako pro ostatní teenagery, důležité, abych zapadla a byla cool. Všichni kouřili, takže jsem se i já rozhodla začít, i když mi to na začátku nechutnalo. Postupně jsem začala být závislá a kouřila stále víc. Vždycky jsem smrděla po cigaretě a nehty i prsty mi zežloutly! Už jsem to nemohla dál snést...

Začala jsem pomalu. Nejdříve jsem snížila počet cigaret, a začala používat magnety NilSmoke. Po 15 dnech používání jsem udělala pauzu a byla jsem překvapená, když mi na konci dne došlo, že jsem si ani jednou nezapálila. Vůbec jsem prostě na cigaretu neměla chuť. Tak je tomu i dnes, když si náhodou chci zapálit, nandám si magnety a chuť zmizí (smích)." *

- Daniela Lánská

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

Život bez cigaret teď na dosah ruky!
Michal Hlaváč
„Našel jsem metodu, která opravdu funguje!"

Manželka už si nestěžuje, že smrdím.

"Ahoj, já jsem Michal Hlaváč z Plzně a je mi 37 let. Začal jsem se cítit blbě, když si manželka pořád stěžovala, že neustále smrdím po cigaretách. Vyhýbala se mé blízkosti, protože jí to vadilo. Kouřil jsem od svých 19 let, skoro tedy 20 let, takže pro mě bylo těžké přestat. Tehdy mi kolega z práce doporučil NilSmoke, protože to jeho bratru pomohlo přestat kouřit. A proč ne, pomyslel jsem si. No, neměl jsem co ztratit, dokonce ani peníze. Přestal jsem kouřit, už nemám žádnou chuť na cigaretu, cítím se lépe a i moje manželka je šťastnější!

Moc vám děkuji!" *

Ze srdce vám přeju jen to nejlepší,
Michal Hlaváč

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

Udělej
pro sebe
tu nejlepší věc
a konečně
znič chuť
na cigarety!

Tomáš Vaněk
„Cítím se lépe než kdy dřív!"

Už nemám chuť kouřit

"NilSmoke magnet mi pomohl od závislosti a přestat konečně kouřit... Byl jsem na prohlídce a doktor mi pro mé dobro doporučil přestat kouřit. Věděl jsem to i sám, ale prostě jsem to nezvládal. Pak se zmínil o NilSmoke, protože mu ho někteří pacienti doporučovali. Jsem mu neskutečně vděčný za toto doporučení, protože magnet opravdu funguje!" *

- Tomáš Vaněk

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

Marie Pavelková
„Ze tří krabiček denně na nulu"

Marie přestala kouřit po 9 letech!

"Na konci toho dne jsem si všimla, že v odpadkovém koši jsou tři prázdné krabičky cigaret. Ptala jsem se sama sebe, jak jsem to mohla dopustit? Pochopila jsem, že se to odráží na mých financích, zdraví, vzhledu a dokonce i na okolí. Rozhodla jsem se přestat!

Nejdřív jsem to zkoušela na internetu. Hledala jsem nejrychlejší a nejsnazší způsob jak přestat kouřit. Dokonce jsem si i přestala kupovat cigarety, ale bylo pro mě těžké vydržet, protože se začala objevovat krize. Náhodně jsem narazila na NilSmoke na jednom fóru, kde byli lidé výsledky nadšení. Psali, že už nemají žádnou chuť na cigaretu, což se mi zdálo nemožné. Našla jsem magnety online a rozhodla se je objednat.

Držela jsem se návodu a nosila magnet pokaždé, když jsem pocítila chuť na cigaretu. Hned jak jsem si magnet nandala, chuť na cigarety prostě přešla.

Nejdřív jsem tomu nemohla uvěřit, když jsem vydržela první den bez cigarety. Jak plynuly dny, překvapení stále rostlo.Prostě jsem neměla potřebu zapálit si. Rozhodně mohu NilSmoke magnety jen a jen doporučit všem, kdo kouří. Je to tak snadné a jednoduché, velmi rychle to funguje a snižuje chuť na kouření. Vždy je mám po ruce, pro případ, že bych dostala chuť si zapálit."*

Díky
- Marie Pavelková

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

Nespokoj se s levnými imitacemi

Nezapomeň, toto je jediný originální produkt, který se skládá ze dvou pozlacených magnetů a nevyvolává žádné alergické reakce.

S tím, jak mu rychle narostla popularita, protože lidé opravdu zaznamenávali výsledky, se na trhu objevilo velké množství produktů, které slibují to samé. NEDOPUSŤ, aby tě jejich prázdné sliby obalamutily!

Zapamatuj si, že jsme si účinkem našeho produktu tak moc jistí, že ti vrátíme peníze, pokud do 44 dnů nezpozoruješ výsledky!

*Poštovné se nevrací

Staráme se o naše zákazníky. Jsme si vědomi, jak moc je důležitá bezpečnost údajů, takže tvé údaje chráníme.

Abychom tě ochránili před eventuálním zneužitím, produkt zaplatíš až po převzetí. Náš kurýr ti v diskrétním balení doručí tento produkt domů.

..::DŮLEŽITÉ::..

Skladové zásoby produktu jsou omezeny. Objednávky se přijímají do . u 23:59. Po vypršení této lhůty už produkt nebude dostupný.

POZOR: Pokud si objednáš v následujících 20 minutách, získáváš magnety za o 50% nižší cenu.

P.S. DŮLEŽITÉ - ještě jedna věc. Kvůli dostupnosti zásob je testovací doba povolena pouze těm osobám, které se kvalifikují v předchozí tabulce. Prosíme o upřímnost při vyplňování údajů! Pokud se kvalifikuješ, můžeš si NilSmoke magnety objednat ještě dnes a získáš slevu 50%.

Prostě vyplň naši objednávku a znič svou závislost na nikotinu jednou provždy.

Poznámka: Zkušební období je dostupné pouze krátkodobě a nemůžeme bezpečně garantovat, jak dlouho ještě bude v nabídce. Pokud právě čteš tuto poznámku, doporučujeme ti se přihlásit ihned!

OBJEDNEJ SI SVÉ ZKUŠEBNÍ BALENÍ!
Klikni zde a znič svou závislost a potřebu kouřit!
*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.
Net Sales Ltd, ul.Arh Georgi Nenov 25 gr.Sofia, zh.k. Liulin, Bulgaria, e-mail: ljuba.polakova@netsales.club. Produkt: Nil Smoke
x

Nejste si jisti, že je pro Vás Nil Smoke ten pravý produkt?

Posíláme údaje
prosím, počkejte!
Díky za Vaši žádost.
Náš odborný poradce Vám zavolá v době, kterou jste si vybrali.


Zavři okno

Promluvte si s naším odborným poradcem. Zdarma Vám zavolá a odpoví na všechny Vaše otázky spojené s Nil Smoke.