Chat with us

Jeśli złożysz zamówienie
NilSmoke, w przeciągu następnych 20 minut, będziesz uprawniony/-a do skorzystania z naszej specjalnej, promocyjnej ceny!

Zamów już teraz!
UWAGA! Magnesy NilSmoke są przeznaczone jedynie dla tych, którzy chcą rzucić palenie raz na zawsze. Magnesy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pomóc ci rzucić palenie i spełnić pragnienie, które masz już od wielu lat! STOSUJ JE REGULARNIE!

Dzięki ty też możesz wreszcie przestać palić!

Pozłacane magnesy łączą aurikuloterapię i akupresurę. Działają bezpośrednio na punkty akupresury znajdujące się na powierzchni ucha, stymulując produkcję endorfiny. W ten sposób dają ci uczucie zadowolenia podobne do tego, gdy palisz papierosa, jednak bez jakiegokolwiek uzależnienia.

Czy naprawdę tak łatwo jest stracić ochotę na papierosa... Wygrać z uzależnieniem i rzucić palenie raz na zawsze BEZ KRYZYSU, ZDENERWOWANIA I TYCIA... I nareszcie spełnić pragnienie, które ma się od wielu lat?

Wszystko, co musisz zrobić to poświęcić jedynie 11 minut swojego czasu. Dokładnie tyle czasu potrzeba, aby odkryć sekret udanego rzucenia palenia. Ten sam sekret, który pomógł tysiącom ludzi na całym świecie stracić ochotę na zapalenie papierosa...

Czy chcesz pozbyć się uzależnienia od nikotyny?
Czy chcesz nareszcie móc oddychać pełnymi płucami, przestać wyrzucać pieniądze na papierosy... a to wszystko bez stanów kryzysowych? W takim razie przeczytaj uważnie wszystkie zawarte na tej stronie informacje, gdyż chcemy odkryć ci sekret, który przemysł tytoniowy ukrywa przed tobą.

"Chęć zapalenia papierosa była silniejsza ode mnie!"

W przeciągu 20 dni, Tomasz wygrał z uzależnieniem od nikotyny

"Potrzebowałem jedynie 20 dni, aby rzucić palenie! Gdybym nie doświadczył tego na własnej skórze, nigdy nie uwierzyłbym w to, że coś takiego jest możliwe. Mój chrzestny namówił mnie do tego, żebym spróbował. Gdyby nie on, z pewnością potraktowałabym te magnesy jako kolejne oszustwo.“ *

Tomasz, Skierniewice

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

Nawet Marianowi udało się przy pomocy silnej woli i magnesów wygrać z uzależnieniem od nikotyny i rzucić palenie!

"Już w ogóle nie potrzebuję papierosów!"

Marian rzucił palenie w ciągu 10 dni

"Udało mi się rzucić palenie przed porodem żony. Magnesy stosowałem regularnie. W chwilach, gdy nie nosiłem magnesów i pojawiła się chęć zapalenia papierosa, wynajdowałem sobie coś do zrobienia. Dzięki magnesom, stopniowo udało mi się rzucić. Moja żona jest ze mnie dumna. A jakżeby inaczej, skoro po tylu latach wreszcie udało mi się przestać palić!“ *

Marian, Grójec

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

W chwili obecnej tysiące osób na całym świecie skutecznie zabijają uzależniające pragnienie nikotyny…
Teraz ty też możesz być jedną z nich!

Podobnie jak tysiące innych osób, ty też możesz teraz rzucić palenie na dobre, dzięki metodzie znanej od kilku wieków. Metodzie, która pomoże ci w rzuceniu palenia i rozpoczęciu nowego i zdrowszego życia bez uzależnienia – począwszy od dziś!

..:UWAGA::..

Zapasy produktu są ograniczone. Zamówienia będą przyjmowane do , do godziny 23:59. Po upływie tego czasu produkt nie będzie już dostępny!

 

Wiadomość od Karoliny Walczak,
eksperta ds. problemu uzależnienia od nikotyny

Mój drogi towarzyszu w walce z uzależnieniem od papierosów,

jeżeli żadna z metod na rzucenie palenia nie pomogła ci do tej pory, wiedz, że to prawdopodobnie NIE JEST TWOJA WINA. Jeżeli w dalszym ciągu nie widać efektów, bez względu na to, że próbujesz wszystkiego, o czym usłyszysz w telewizji lub przeczytasz w prasie lub jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie rzucić palenia na dobre, problem jest następujący...

Przemysły tytoniowy i farmaceutyczny oszukują swoich konsumentów, którzy próbują rzucić palenie.

A robią to na dwa sposoby. Po pierwsze, sprzedają milionowej wartości leki, tabletki, plastry, które praktycznie w ogóle nie przynoszą efektów. Po drugie, chcą odciągnąć cię od znalezienia taniego i skutecznego sposobu na rzucenie palenia...

Dlatego też skończ z osądzaniem własnego lenistwa, braku motywacji i tym podobnych, odpręż się. To nie znaczy, że masz pogodzić się z porażką, wynajdując różnorodne powody, dla których palisz i dla których jesteś uzależniony od nikotyny. Zamiast tego, śmiej się ze swoich problemów z paleniem i ciesz się życiem pozbawionym stanów kryzysowych, rozdrażnienia i uzależnienia… po prostu posłuchaj mojej prostej rady.

Wierz mi, jeżeli chcesz z łatwością rzucić palenie bez stanów kryzysowych i ogólnego rozdrażnienia, pozbyć się tego okropnego nawyku, a przy tym nie utyć i zacząć wreszcie oddychać pełnymi płucami, ten sekret tysięcy osób jest na to odpowiednim sposobem:

Co najważniejsze, ten szybki i skuteczny sposób na rzucenie palenia został stworzony z myślą o TOBIE. W każdym razie, zanim przejdę do szczegółów, pozwól, że odkryję ci, dlaczego do tej pory wszystko działało na twoją niekorzyść. Następnie wyjaśnię ci, w jaki sposób metoda ta pomogła tysiącom ludzi wyjść z uzależnienia od nikotyny.

Jeżeli naprawdę chcesz przestać palić, nie będziesz żałować czasu poświęconego na czytanie tych informacji.

Jakiej szukasz metody na rzucenie palenia?

NilSmoke

Bezpieczne w użyciu
Mają szybkie działanie
Bez stanów kryzysowych i rozdrażnienia

Plastry nikotynowe

Zagrażają zdrowiu
Uzależniają
Działają tylko w trakcie noszenia

Hipnoza

Droga terapia
Terapię należy kilkakrotnie powtórzyć
Chęć sięgnięcia po papierosa powraca

Sekret rzucenia palenia, który przemysły tytoniowy i farmaceutyczny próbują przed tobą ukryć

Zacznijmy od przemysłu tytoniowego - nic nie miałoby sensu, gdyby wszyscy nagle przestali palić. Nikt nie kupowałby papierosów i w ten sposób przemysł tytoniowy, który zarabia na tobie miliony rocznie, zbankrutowałby.

Z drugiej strony, przemysł farmaceutyczny każdego roku zbija fortunę na promocji nowych, rewolucyjnych metod, które pozornie mają umożliwić rozwiązanie twojego problemu.

Żadna z metod, które oferuje dziś rynek, nie jest skuteczna. Chcesz wiedzieć dlaczego? Odpowiedź jest prosta: ponieważ nikt tak naprawdę nie chce, żebyś rzucił palenie. Przemysły tytoniowy i farmaceutyczny ściśle ze sobą współpracują. Każdy palacz, który rzuci palenie, to dla nich utrata zysku. Pomimo alarmujących statystyk, według których z powodu palenia papierosów rocznie umiera 6 milionów ludzi, oba przemysły wydają się nic sobie z tego nie robić. Dla nich ważny jest jedynie zysk - ich celem jest istnienie jak największej liczby osób palących. W przeciwnym razie, kto kupowałby papierosy i niezliczoną ilość preparatów na rzucenie palenia?

Pamiętaj, że potentaci znajdujący się na szczycie drabiny zamożności czerpią z nas zyski – z ciebie także – każdego dnia. I chociaż wiesz, że palenie jest szkodliwe i skraca życie, nie jesteś w stanie oprzeć się chęci zapalenia papierosa. W chwili, gdy zrozumiesz, że twój problem znacznie się pogłębił, zaczniesz poszukiwać niewłaściwych metod rzucenia palenia!

Przebieg
procesu rzucania palenia:

Dzień pierwszy: Twój pierwszy kontakt z magnesami NilSmoke, które natychmiastowo zaczynają działać. Magnesy stymulują punkty akupresury na powierzchni ucha i zapewniają ci uczucie zadowolenia.

Tydzień pierwszy: Ochota na papierosa zmniejsza się stopniowo, przy czym nie odczuwasz żadnych oznak stanu kryzysowego.

Tydzień drugi: Zaczynasz uświadamiać sobie, że nie odczuwasz już tak dużej potrzeby zapalenia papierosa, bez ogólnego rozdrażnienia organizmu.

Tydzień trzeci: Życie bez papierosów i uzależnienia staje się coraz bardziej realne. NilSmoke zabił twoje pragnienie nikotyny! Uświadamiasz sobie, że rzucenie palenia jest możliwe!

Czwarty tydzień i później: Twój zmysł węchu powraca, kaszel znika, oddychasz pełnią piersią i czujesz się zdrowo! Właśnie spełnia się twoje pragnienie, które posiadasz od wielu lat i uświadamiasz sobie, że życie bez papierosów jest o wiele lepsze i szczęśliwsze!

Taka jest zasada działania magnesów NilSmoke.

Ważna uwaga na temat "cudownych sposobów na rzucenie palenia". Dlaczego żadna z nich nie jest skuteczna (oprócz tej tutaj)?

Do tej pory, wszystkie formuły na rzucenie palenia były w najlepszym przypadku rozczarowaniem, a w najgorszym – zwykłym oszustwem. Wiele preparatów na rzucenie palenia powoduje liczne problemy zdrowotne. Ogólnie rzecz ujmując, wszystkie preparaty na rzucenie palenia należą do jednej z trzech następujących kategorii, z których jedna stanowi zagrożenie dla zdrowia. Jeżeli przy pomocy jednej z tych metod naprawdę udało ci się rzucić palenie, wiedz, że jest to czysty przypadek.

Do pierwszej kategorii, która obejmuje nikotynową terapię zastępczą, zaliczane są metody, które zostały podzielone na 3 rodzaje:

Do drugiej kategorii należą tabletki. Chodzi tu głównie o leki przeciwdepresyjne, takie jak bupropion, które pacjent zaczyna zażywać jeszcze przed rzuceniem palenia. Celem tego typu leków jest ułatwienie odwyku osobom bardzo uzależnionym od nikotyny. Terapie te odbywają się pod ścisłym nadzorem lekarza, zaś same leki można kupić wyłącznie na receptę. Terapia jest droga, długotrwała i powoduje niepożądane efekty, takie jak bezsenność, suchość w ustach, zawroty głowy.

Trzecią kategorię stanowi hipnoza. W trakcie hipnozy terapeuta próbuje w podświadomości pacjenta istniejące negatywne/szkodliwe przekonania zastąpić pozytywnymi. W ten sposób palaczom podświadomie sugeruje się odzwyczajanie od papierosów. Wiele osób po terapiach hipnotycznych przestaje palić, jednak nie na długo. Po upływie określonego czasu, większość palaczy powraca do starego nałogu. NIE TRAĆ CZASU NA BEZSKUTECZNE METODY NA RZUCENIE PALENIA! 

Dodatkowe oświadczenie

Imię: Gregory Hill
Zawód: Doradca zdrowego trybu życia

O ile śledzisz życie gwiazd, z pewnością znasz to imię (doradca zdrowego trybu życia wielu hollywoodzkich celebrytów). Poleca on stosowanie magnesów zwalczających nałóg tytoniowy wszystkim swoim klientom.


Opinia Gregory'ego na temat magnesów NilSmoke

Zanim zostałem doradcą zdrowego trybu życia, sam też byłem palaczem. Dlatego z doświadczenia wiem, co faktycznie pomaga w rzucaniu palenia, a co nie. Wypróbowałem wiele metod, te zaś, których nie wypróbowałem, dokładnie przestudiowałem. Dlatego też zdobywałem coraz poważniejszych klientów, gdyż w większości przypadków moje wskazówki przynosiły efekty. Odradzałem moim klientom zastępcze terapie nikotynowe, ponieważ nie mają one żadnego wpływu na wyjście z uzależnienia od nikotyny. Z drugiej strony, akupresura to doskonała terapia na wiele schorzeń, także na uzależnienie od nikotyny. Osobiście się o tym przekonałem. Dlatego magnesy NilSmoke od razu wpadły mi w oko, ponieważ ich działanie opiera się właśnie na akupresurze.

Podobnie jak papieros powoduje uczucie zadowolenia, tak i stymulowanie określonych punktów powoduje dokładnie takie samo uczucie. Bez tego poczucia satysfakcji, palacze po prostu mieliby stany kryzysowe, staliby się nerwowi i drażliwi. Dlatego większość powraca do swojego starego nawyku i trudno jest im pozbyć się uzależnienia i rzucić palenie. Dlatego też polecam wszystkim akupresurę i magnesy działające na punkty akupresury.

NilSmoke jest jedną z moich tajnych broni w osiągnięciu celu. Niezwykle silne magnesy działające na punkty akupresury tworzą doskonałą metodę na rzucenie palenia.

NilSmoke stał się produktem, który polecam wszystkim moim klientom z powodu jego dobroczynnego wpływu na organizm, a zwłaszcza zabijania pragnienia nikotyny. Wspaniałe rezultaty nie powodują skutków ubocznych i nie wywołują stanów kryzysowych oraz rozdrażnienia w trakcie rzucania palenia.

- Gregory Hill

Nie daj się zwieść fałszywym preparatom na rzucanie palenia i raz na zawsze przestań być ofiarą takich preparatów!

Oto jeden z sekretów, które przemysł farmaceutyczny ukrywa przed tobą: oni doskonale wiedzą, że nie uda ci się rzucić palenia przy pomocy ich plastrów nikotynowych, tabletek i innych tego typu produktów. Podobnie, jak nikt nie wyprodukuje samochodu, który będzie działał przez cały czas. Podobnie, jak aparaty kuchenne projektowane są w taki sposób, by popsuć się, gdy tylko skończy się okres gwarancji... W ten sam sposób producent jakiegokolwiek z tych produktów nie chce, abyś przestał palić. Mają bowiem świadomość tego, że jeżeli uda ci się rzucić palenie raz na zawsze, stracą potencjalnego klienta. To dla nich straty w wysokości kilku milionów dolarów w skali roku.

Większości producentów preparatów na rzucenie palenia nie spodoba się fakt, że prawda właśnie wyszła na jaw. Ale świadomi są milionowych strat, gdy tylko ludzie dowiedzą się, że można zabić pragnienie nikotyny za pomocą sposobu, o którym wiedzą już tysiące ludzi na całym świecie, a który kosztuje około 4,68 zł dziennie.

Sytuacja jest zła - ludzie stają się ofiarami oszustw, trwa to zbyt długo i nadszedł czas, aby to zmienić.

Gdy wszystkie inne sposoby zawiodły, oni rzucili palenie. Dzięki magnesom NilSmoke!

Te cztery całkiem zwyczajne osoby to kropla w morzu dowodów na to, jak wiele osób rzuciło palenie bez stanów kryzysowych i tycia. Czy chcesz być jedną z nich?

Rzuciła palenie po 7 dniach*
Mateusz, 33

Rzucił palenie po 12 dniach*
Dariusz, 38

Rzucił palenie po 15 dniach*
Renata, 45

Rzuciła palenie po 19 dniach*
Stefan, 57

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

Podziel się z nami swoją historią o sukcesie, a my cię za to nagrodzimy!

Fakty na temat palenia papierosów i życiowy cel

Miliony ludzi są ofiarami oszustw już zbyt długo – nadszedł wreszcie czas, żeby to zmienić. Według badań Światowej Organizacji Zdrowia, które zostały przeprowadzone w ciągu ostatnich 20 lat, ludzie wydają coraz więcej pieniędzy na zakup preparatów pomocnych w rzucaniu palenia, książek na temat rzucania palenia i innych cudownych "pomocy” obiecujących rzucenie palenia:

- na świecie jest ponad miliard sto milionów palaczy i ta liczba nie zmniejsza się

- palenie powoduje śmierć około 6 milionów osób rocznie, co oznacza, że co sześć sekund umiera jedna osoba

- ponad 5 milionów zgonów to osoby palące, a ponad 600 000 to osoby niepalące narażone na dym tytoniowy

- papieros zawiera ponad 4000 związków chemicznych, w tym ponad 250 szkodliwych i ponad 50 takich, które wywołują raka.

... Teraz już wiesz, dlaczego warto znać prawdę, która kryje się za zarobkami przemysłu farmaceutycznego i tytoniowego. Niektóre z osób, które rozwiązały już swój problem, znajdują się na tej stronie. Jeżeli dobrze się nad tym zastanowisz, zechcesz być jedną z tych osób. Motywacja kierująca każdym ekspertem i doradcą, który w ten sposób pragnie pomóc innym, mówiąc im prawdę, jest bardzo prosta. Wydając tych kilka złotych dziennie na zamówione magnesy NilSmoke stracisz niewiele, a nikt się specjalnie na tym nie wzbogaci, oprócz ciebie. W przeciwnym wypadku, wyrzucisz te pieniądze na nowe książki na temat rzucania palenia, preparaty na rzucanie palenia i zastępcze terapie nikotynowe, które doprowadzą tylko do nowego uzależnienia. Z drugiej jednak strony, o ile dobrze tego nie przemyślisz, możesz przegapić WSZYSTKO – gdyż jest to naprawdę wyjątkowa okazja do tego, aby pożegnać się z paleniem raz na zawsze, bez przechodzenia piekła z powodu rzucania palenia - bez stanów kryzysowych, rozdrażnienia i przybywania na wadze.

Jeżeli nadal masz wątpliwości co do informacji, o których tu czytasz, nie krępuj się przeprowadzić własnych badań, aby przekonać się, że produkt, o którym jest mowa na tej stronie faktycznie nie powoduje żadnych skutków ubocznych i posiada dobroczynny wpływ na twój organizm. Z opisu doświadczeń osób, które już go wypróbowały wynika, że jeżeli tylko dasz sobie szansę wypróbowania magnesów, zrozumiesz, o co w tym wszystkim chodzi i będziesz mieć możliwość spędzenia reszty życia jako zdrowa i szczęśliwa osoba, której udało się wyjść ze szkodliwego nałogu i uzależnienia.


UWAGA: Jeżeli złożysz zamówienie w przeciągu najbliższych 20 minut, otrzymasz magnesy w 50% niższej cenie.

Czy przemysł farmaceutyczny naprawdę cię okłamuje?

Wszyscy wiemy, że sektor korporacyjny jest pełen oszustów i kłamców. Wystarczy pomyśleć o oszustwach, o których słyszy się ostatnio w mediach. Jeśli spojrzysz na to, co się dzieje na świecie łatwiej zrozumiesz tych, którzy nie cofną się przed niczym, byle tylko dojść do pieniędzy, zwłaszcza gdy w grę wchodzą ogromne sumy.

Jeśli przyjrzysz się choć trochę produktom, które Światowa Organizacja Zdrowia i krajowe inspekcje każdego dnia wycofują z rynku z powodu ich wadliwości, zaskoczy cię fakt, ile preparatów na rzucanie palenia znajduje się wśród nich.

Jeżeli naprawdę chcesz o siebie zadbać, zrób sobie przysługę i przestań być ofiarą tych wszystkich nadużyć. Zastanów się, czego tak naprawdę chcesz i skończ z wyrzucaniem pieniędzy na coś, co z pewnością nie doprowadzi cię do celu. Chcesz rzucić palenie, a nie co chwilę wydawać pieniądze na podejmowanie coraz to nowych prób, czyż nie?

Nadszedł czas na wyjście z uzależnienia od nikotyny!

Zapomnij o wszystkich zastępczych terapiach nikotynowych i metodach na rzucenie palenia, gdyż takiej, jak ta, z pewnością nie znajdziesz. JEST ONA WYJĄTKOWA. Dlaczego? Ponieważ została przetestowana i nie powoduje żadnych uzależnień innego rodzaju. To nie jest kolejny głupi plaster, guma czy e-papieros, dzięki któremu przestaniesz palić po 5 dniach... tylko po to, by nałóg powrócił. Poznasz sekret kilku tysięcy osób, którym udało się rzucić palenie i pożegnać z uzależnieniem od nikotyny raz na zawsze!

Podobny produkt po prostu nie istnieje. Wielokrotnie podejmowane były próby zmniejszenia uzależnienia od nikotyny, ale nikt tak naprawdę nie chce, abyś osiągnął trwałe efekty, gdyż w ten sposób przestaną na tobie zarabiać. Spójrz na te wyniki...

Najlepsza historia o sukcesie w tym miesiącu
"Czuję się tak samo zdrowa, jak przed 20 laty!"

Zdjęcie z lewej:
Helena przed rozpoczęciem stosowania magnesów NilSmoke

Zdjęcie z prawej:
Helena w chwili obecnej

"Moje doświadczenie z magnesami NilSmoke jest naprawdę cudowne. Udało mi się osiągnąć wszystko to, co mi obiecano: rzuciłam palenie, przy czym nie przytyłam ani grama, nie miałam stanów kryzysowych, nie byłam rozdrażniona i podenerwowana.

Chociaż mam 52 lata, lubię spacerować i być aktywna, ale przez papierosy coraz trudniej było mi oddychać i nie mogłam już nawet bawić się ze swoimi wnukami. Ciągle narzekałam i ciężko oddychałam. Koleżanka z pracy wspomniała o magnesach NilSmoke. Stosuję je od 3 tygodni i nie mam już ochoty na papierosa... a gdy ta pojawia się na chwilę, zakładam magnes i ochota znika! Czuję się, jakbym rzucając palenie stała się młodsza, mogę wreszcie odetchnąć pełnią piersią i mieć energię do wszystkiego! "*

- Helena, Białystok

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.


Jeżeli naprawdę chcesz rzucić palenie, przeczytaj ten ekskluzywny wywiad...
"Były palacz po 37 latach wygrał z uzależnieniem od nikotyny i opowiada o tym, jak udało mu się zabić pragnienie zapalenia papierosa!"

Ta osoba jest prawdziwa. Allan Torres, były palacz, rzucił palenie po 37 latach przechodzenia przez piekło. Allanowi udało się wygrać z uzależnieniem od nikotyny dzięki magnesom NilSmoke!

Jeżeli masz problem z rzuceniem palenia, przeczytaj poniższy wywiad, gdyż zmotywuje cię on do szybko WYGRANEJ walki i nareszcie uda ci się zabić pragnienie nikotyny bez stanów kryzysowych. Allan opowiedział o szczegółach swojego doświadczenia w poniższym wywiadzie...

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.


PYTANIE: Panie Torres, patrząc na Pana dziś i w trakcie walki z uzależnieniem, wyraźnie widać, że przeszedł Pan przez piekło – z którego udało się Panu wydostać dzięki magnesom NilSmoke. Zanim zaczniemy o nich rozmawiać, czy mógłby nam Pan opowiedzieć nieco więcej o problemach, z którymi się Pan borykał?

Alan: Paliłem od 19 roku życia. Wszystko zaczęło się przez żart z chłopakami. Przez myśl mi nie przeszło, że będę miał kiedyś z tego powodu duże problemy. One zaś zaczęły się, gdy skończyłem 30 lat. Miałem kaszel, duszności, śmierdziałem papierosami... W miarę upływu czasu było coraz gorzej. Lekarz ostrzegał mnie przed konsekwencjami takiego stanu rzeczy, dla mnie jednak rzucenie palenia było czymś niewykonalnym.


PYTANIE: Jak doszło do tego, że postanowiła Pani wziąć sprawy w swoje ręce?

Alan: Próbowałem wiele razy. Z początku wmawiałem sobie, że mogę rzucić palenie w każdej chwili, ale tego nie chcę. Wówczas zdałem sobie sprawę z tego, że okłamuję samego siebie. Nie mogłem przestać palić. Próbowałem, ale zawsze wracałem do nałogu. Najdłużej wytrzymałem bez papierosa dwa dni. W pewnym momencie udało mi się wytrzymać przez prawie trzy tygodnie, ale tylko dzięki żonie, która ciągle była przy mnie i zabraniała mi palić. Dokładnie pamiętam, jak wówczas wyglądałem. Przytyłem, przechodziłem kryzys, byłem wiecznie podenerwowany, rozdrażniony, zły, często wszczynałem kłótnie. Mój organizm po prostu potrzebował nikotyny, która była jak narkotyk, bez którego nie mogłem funkcjonować. A musiałem wyjść z tego uzależnienia. 


PYTANIE: Czy mógłby nam Pan opisać, jak Pan się czuje teraz w porównaniu z tym, jak czuł się Pan wcześniej?

Alan: Jakby kamień spadł mi z serca. Jestem pełen energii. Spacer nie jest już dla mnie problemem, przestałem śmierdzieć jak popielniczka, uspokoiłem się, nie jestem już tak rozdrażniony. Jestem zdrowy i pełen życia. W ten sposób nie czułem się nawet mając 40 lat, co jest naprawdę niesamowite. Czuję się tak, jak gdybym wyrzucił z siebie śmieci, które wdychałem przez 37 lat!


PYTANIE: Co Pan takiego zrobił, żeby rzucić palenie?

Alan: Choć byłem sceptycznie nastawiony do wszystkich metod na rzucenie palenia, wiedziałem, że sam nie poradzę sobie z tym problemem. Mój wybór padł na magnesy NilSmoke, ponieważ było to coś innego, obiecującego. Stosowałem je regularnie i naprawdę wytrwale. Ponieważ już w ciągu pierwszych kilku dni miałem coraz mniejszą ochotę na papierosa, było mi łatwiej wytrzymać bez niego cały dzień. Miałem więc dodatkową motywację, ponieważ nigdy wcześniej nie wierzyłem w to, że mogę wytrzymać bez papierosów.


PYTANIE: Rzucił Pan palenie w bardzo krótkim czasie. Jak się to Panu udało, biorąc pod uwagę, że był Pan palaczem przez 37 lat?

Alan: To prawda, trwało to około trzech tygodni, w ciągu których byłem w stanie wytrzymać bez papierosa przez kilka dni, jednak od czasu do czasu pojawiała się ochota na to, żeby zapalić. Ale z biegiem czasu, ochota była coraz mniejsza, aż zupełnie zniknęła. Po prostu nie mam już ochoty na zapalenie papierosa.


PYTANIE: Musiał Pan jednak przechodzić kryzys odzwyczajając się od papierosów?

Alan: Może zabrzmi to niewiarygodnie, ale nie. W porównaniu ze stanami kryzysowymi, jakie miałem, gdy wcześniej próbowałem rzucić palenie, tym razem wszystko odbyło się łatwo i bezboleśnie. Nie odczuwałem rozdrażnienia i podenerwowania. Nie miałem nawet ochoty na podjadanie, dlatego w ogóle nie przytyłem. Wszystko poszło gładko, bez jakichkolwiek konsekwencji i symptomów towarzyszących odzwyczajaniu od papierosów.


PYTANIE: Czy Pańscy przyjaciele byli zaskoczeni?

Alan: Oczywiście! Niektórzy z nich nie mogli wprost uwierzyć, że ja, nałogowy palacz, który palił od 19 roku życia, nagle przestał. Inni z kolei poszli w moje ślady i też rzucili palenie.


PYTANIE: W jaki sposób udało się Panu oprzeć chęci zapalenia w towarzystwie osób palących? Czy zdarzyło się Panu zapalić choć jednego papierosa od kiedy rzucił Pan palenie?

Alan: Nie. Wcale nie było łatwo osiągnąć tego, co osiągnąłem, w dodatku w tak bezbolesny sposób. Nie chciałbym, żeby zdarzyło mi się zapalić dla żartu i wrócić do nałogu. Papierosy to przekleństwo - uzależnienie, jak każde inne, obsesyjna potrzeba. Wiem, jak ciężko jest zerwać z tym nałogiem i nie chcę ponownie przez to przechodzić.


PYTANIE: Czy miewa Pan czasem ochotę na papierosa?

Alan: Gdy byłem świeżo po rzuceniu palenia, kilka razy zdarzyło mi się pomyśleć o tym, jak wspaniale byłoby móc sobie zapalić, zwłaszcza, gdy miałem problemy w pracy. A wtedy zakładałem magnesy i ochota po prostu znikała. Obecnie nie odczuwam ani ochoty, ani potrzeby. Czuję się wspaniale bez papierosów, bez smrodu dymu, bez tych wszystkich niedogodności i problemów, jakich przysparzają papierosy. Jestem nowym człowiekiem i bardzo się z tego cieszę. Wiele osób mówi mi, że prawdziwy ze mnie szczęściarz, skoro wydostałem się z tego piekła tak łatwo. *


- Wywiad przeprowadziła: Iwona Zalewska

 • Możesz rzucić palenie w sposób całkowicie naturalny.
 • Możesz zerwać z nałogiem bez kryzysu i rozdrażnienia.
 • Możesz znowu oddychać pełnią płuc i cieszyć się życiem.
 • Możesz spełnić pragnienie, które posiadasz od lat.

...To wszystko jest możliwe dzięki magnesom NilSmoke, które pomogą twojemu organizmowi w rzuceniu palenia bez stanów kryzysowych i przybywania na wadze... a my ci to gwarantujemy!

NilSmoke dają ci gwarancję:

Albo rzucisz palenie bez żadnego kryzysu,
albo zwracamy ci pieniądze!

Dokładnie tak – albo zobaczysz efekty, albo zwracamy ci pieniądze. Jeżeli myślisz, że to jakaś sztuczka – przekonaj się, my po prostu jesteśmy pewni skuteczności naszego produktu. Jesteś tutaj, ponieważ szukasz metody na łatwe rzucenie palenia, a to jest właśnie to, co prześlemy ci pod wskazany przez ciebie adres. Gwarantujemy efekty lub zwracamy pieniądze.

Zerwij z nałogiem nikotynowym bez objawów kryzysu!

Połączenie aurikuloterapii i akupresury zabija pociąg do papierosów oraz uzależnienie od nich!

Przynosi tak wspaniałe efekty. A do tego... wszystko jest naturalne.

Spełnij swoje wieloletnie pragnienie i przestań palić.

Raz na zawsze rzuć palenie bez objawów kryzysu i przybywania na wadze.

SPOSÓB UŻYCIA: NilSmoke wystarczy po prostu umieścić w lewym uchu. Mniejszy magnes umieść z przodu, większy zaś z tyłu ucha. Na początku, stosuj NilSmoke jedynie przez 2 godziny dziennie. W przeciągu kilku dni twój organizm przyzwyczai się do niewielkiego ciśnienia, jakie magnesy wytwarzają na punkty akupresury. Gdy organizm już się do tego przyzwyczai, stosowanie magnesów można wydłużyć maksymalnie do 4 godzin dziennie.

"OK, przyznaję…
POMYLIŁAM SIĘ
co do magnesów NilSmoke“

Justyna Kmiecik wyjaśnia, w jaki sposób zwróciła się w stronę swojej najlepszej „TAJNEJ BRONI”, aby móc wygrać walkę z uzależnieniem od nikotyny

Opowieść Justyny

Przed mniej więcej dwoma miesiącami, macocha kupiła mi NilSmoke. Chociaż do tego momentu wypróbowałam wszystkie istniejące metody na rzucenie palenia, nie chciałam zrobić jej przykrości, skoro już chciała mi pomóc, ale naprawdę nie wierzyłam w cuda i nie miałam żadnych oczekiwań…

Paliłam przez ponad 10 lat. W ciągu pierwszych dwóch dni noszenia magnesów nie odczuwałam żadnych zmian. Trzeciego dnia wszystko się zmieniło, przez cały dzień nawet nie pomyślałam o zapaleniu papierosa. Gdyby ktoś mi o tym opowiedział, nie uwierzyłabym w to. Gdyby nie fakt, że nie chciałam urazić macochy, potraktowałabym ten produkt, jako kolejne oszustwo, bez wypróbowania go.

Zawsze chciałam rzucić palenie, a teraz jestem pewna, że mi się to uda. Minął już miesiąc, a ja w ogóle nie miałam ochoty na papierosa. Wszystkim niedowiarkom mogę powiedzieć tylko jedno - spróbujcie i przekonajcie się sami, z pewnością tego nie pożałujecie. Wręcz przeciwnie.

Noszenie magnesów przez dwie godziny dziennie to najlepszy sposób na rzucenie palenia bez kryzysu!

Magnesy NilSmoke są tak bezpieczne w użyciu i niezawodne i, co najważniejsze, nikt nawet nie zauważy, że je nosisz – będzie to mały sekret twojego nowego, niesamowitego sukcesu!

Nieważne, że to tylko magnesy, które nosisz przez dwie godziny dziennie – one sprawią, że nareszcie będziesz w stanie zabić pragnienie nikotyny. Mamy do czynienia z formułą przyszłości, choć już kilka tysięcy osób z całego świata wypróbowało ją na sobie. Ściślej mówiąc, każdego dnia, prawie 1.000 osób na całym świecie rozpoczyna stosowanie magnesów NilSmoke. Wyjątkową zaletą tych magnesów jest fakt, że nie powodują żadnych skutków ubocznych, tak więc ich stosowanie jest bezpieczne. Koniec ze stanami kryzysowymi po zaledwie kilku godzinach bez papierosa! Koniec z niemiłym zapachem dymu tytoniowego i wyrzucaniem pieniędzy na paczkę papierosów dziennie. Swoje magnesy możesz wszędzie ze sobą nosić, a ponieważ nie mogą się "wyczerpać", możesz stosować je zawsze. Nie ma nic bardziej niezawodnego i prostego!

 
Noszenie magnesów przez dwie godziny dziennie ma najlepsze podwójne działanie – szybkie rzucenie palenia i łatwość użycia!

"Rzuciłam palenie po 14 latach, a nie przytyłam ani grama!"

Dzięki magnesom NilSmoke Maria zerwała z nałogiem po 14 latach palenia, przy dziesiątym podejściu. Teraz także ty, podobnie jak kilka milionów ludzi z całego świata, możesz z łatwością zrobić pierwszy krok prowadzący do zdrowego życia bez papierosów!

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

Inspirująca historia Marii na temat rzucania palenia!

W JAKI SPOSÓB ZERWANIE Z NAŁOGIEM TYTONIOWYM ODMIENIŁO MOJE ŻYCIE

Życie Marii wymykało się spod kontroli. Po 14 latach palenia papierosów, jej zdrowie było całkowicie zniszczone, a żadna z metod nie pomogła jej rzucić palenia. Wtedy jednak nareszcie znalazła sposób – NilSmoke! Jeżeli Maria mogła sobie z tym poradzić – ty też to możesz. Przeczytaj jej niesamowitą historię, która z pewnością pomoże ci w zerwaniu z tym szkodliwym nałogiem!


Gdy mój mąż i ja zdecydowaliśmy się na drugie dziecko, poszłam zrobić badania. Wyniki, które odebrałam, nie zachęciły mnie do zajścia w ciążę. Wręcz przeciwnie, sytuacja była jednoznaczna - albo natychmiast rzucę palenie, albo mogę zapomnieć o zajściu w ciążę. Moje zdrowie było naruszone, lekarz zaś powiedział mi, że nie ma sensu rozpoczynać jakiejkolwiek terapii, jeżeli nadal zamierzam palić. Byłam zdesperowana, nie dlatego, że nie chciałam rzucić palenia, ale dlatego, że nie byłam w stanie tego zrobić. Wpadłam w depresję, ponieważ myślałam, że nie ma już dla mnie ratunku. Wielokrotnie próbowałam rzucić palenie i zawsze wracałam do nałogu, dlaczego więc tym razem miałoby być inaczej... Z tego też powodu, długo niczego w tym kierunku nie robiłam...

Ostateczna „pobudka” przyszła po rozmowie z moim mężem, rozmowie, której tak bardzo potrzebowałam, ponieważ chciałam, żeby we właściwy sposób ktoś dał mi do zrozumienia, że muszę wziąć się w garść i coś z tym zrobić.

DROGA DO ZWYCIĘSTWA

Po tym, jak wreszcie wzięłam się w garść i zrozumiałam, że przez papierosy być może nie będziemy mogli mieć drugiego dziecka, najpierw zaczęłam przeklinać, a następnie nadszedł moment niedowierzania! Potem, przez kilka godzin siedziałam w pokoju i myślałam o mojej przyszłości. Czy naprawdę chcę, aby dziecko, które już mam, zbyt wcześnie zostało pozbawione jednego z rodziców? Postanowiłam, że za wszelką cenę rzucę palenie. Zrobiłam listę wszystkich moich CELÓW na przyszłość i powiesiłam ją na szafie tak, aby przyciągała mój wzrok ZA KAŻDYM RAZEM, gdy wstanę z łóżka.

Dzięki magnesom NilSmoke, silnej woli i wytrwałości, nie tylko przestałam palić, ale też zabiłam jakiekolwiek pragnienie nikotyny bez kryzysu, rozdrażnienia, stanów lękowych i przybierania na wadze. Endorfina, uwalniana w trakcie stymulacji punktów akupresury na powierzchni ucha, pomogła mi poczuć zadowolenie, dokładnie takie samo jak przy zapaleniu papierosa. Byłam zdecydowana na to, że moja rodzina i ja będziemy prowadzić zdrowe i szczęśliwe życie, i udało mi się to. *

Zapraszamy cię do świata osób niepalących, dzięki magnesom NilSmoke, oficjalnemu sponsorowi milionów osób, którym udało się zerwać z nałogiem nikotynowym. Przeczytaj uważnie wszystkie poniższe informacje na temat zastosowania magnesów i gwarancji, jakie dają.

Magnesy NilSmoke to DOKŁADNIE to, czego potrzebujesz do spełnienia swojego pragnienia!

Nic – nawet ten szkodliwy nałóg – nie może cię już powstrzymać przed tym, aby żyć najlepiej jak potrafisz. Zacznij żyć już dziś, dzięki magnesom NilSmoke!

Czyż nie byłoby wspaniale w przeciągu zaledwie 15 dni zerwać z nałogiem nikotynowym za pomocą magnesów, które kryją w sobie najlepszą metodę na rzucenie palenia?

W dzisiejszych czasach, rynek zalany jest mnóstwem produktów imitujących magnesy NilSmoke. Nie kupuj tanich podróbek. Jedynie ten skład jest prawdziwy!

Czy chcesz spełnić swoje wieloletnie pragnienie i rzucić palenie?
Światowy nr 1 w walce z uzależnieniem od nikotyny może ci w tym pomóc

Za pomocą magnesów NilSmoke, w mgnieniu oka zerwiesz z nałogiem i zabijesz pragnienie nikotyny. Przy czym możesz zapomnieć o nerwówce, rozdrażnieniu i stanach lękowych!

Magnesy wykorzystujące technikę akupresury to najprostszy sposób na rzucenie palenia. Stosuj je regularnie każdego dnia i obserwuj efekty!

Magnesy NilSmoke – bezpieczny i szybki sposób na zerwanie ze szkodliwym nałogiem!

..: UWAGA ::..

Zapasy produktu są ograniczone. Zamówienia będą przyjmowane do 24.11.2016 r. . do godziny 23:59. Po upływie tego czasu produkt nie będzie już dostępny!

W jaki sposób odmieni się twoje życie?

W jaki sposób patrzysz na siebie teraz? Możesz osiągnąć to, w co głęboko wierzysz...

 • Wyobraź sobie, że już nie śmierdzisz, jak popielniczka!
 • Wyobraź sobie, że nie wyrzucasz już od 351 do 468 zł miesięcznie...
 • Wyobraź sobie, że nie masz już ochoty na zapalenie papierosa.
 • Wyobraź sobie, że nareszcie stajesz się zdrową i szczęśliwą osobą.
 • Wyobraź sobie, że nie odczuwasz już tego obrzydliwego uzależnienia psychicznego i fizycznego.
 • Wyobraź sobie także, że wszystko to możesz osiągnąć bez jakichkolwiek objawów kryzysu, rozdrażnienia i tycia.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Adam rzucił palenie dzięki magnesom NilSmoke!

"Nareszcie czuję, że jestem zdrowy i zadowolony!"

"Zanim natrafiłem na magnesy NilSmoke, wypróbowałem każdą z metod, jakie udało mi się znaleźć. Szczerze mówiąc, nie byłem zadowolony z konsekwencji niektórych z tych metod. W moim przypadku, zastępcze terapie nikotynowe nie przyniosły żadnych efektów. Wówczas kolega z pracy polecił mi magnesy NilSmoke i poradził mi, abym nie kupował papierosów w trakcie ich stosowania. W ciągu zaledwie dwudziestu dni przestałem palić i nigdy nie czułem się tak szczęśliwy, zadowolony i zdrowy! Potworny kaszel zniknął, a moja żona zauważyła, że przestałem śmierdzieć dymem nikotynowym. Magnesy te polecam wszystkim tym, którzy naprawdę chcą rzucić palenie. Z całego serca dziękuję za ten niesamowity produkt!" *

- Adam Zborowski, Wrocław

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

Obudź w sobie poszukiwacza przygód!

Najbardziej ekstremalna metoda na zerwanie z uzależnieniem od nikotyny!

Według opinii osób, które zdążyły je już wypróbować, nie istnieje metoda, która tak szybko i skutecznie zabija pragnienie nikotyny, jak magnesy NilSmoke! Unikalne połączenie aurikuloterapii i akupresury daje najbardziej ekstremalne wyniki! Najszybszy sposób na zerwanie z nałogiem nikotynowym raz na zawsze! Zamów i przekonaj się!

Dlaczego żaden inny produkt nie jest tak skuteczny jak NilSmoke?

Nie zapominaj o tym, że wielu producentów próbuje sprzedawać imitacje tych magnesów. Różnica pomiędzy tymi i wszystkimi innymi magnesami polega na tym, że magnesy NilSmoke są pozłacane. Z tego też powodu, w przeciwieństwie do innych magnesów, NilSmoke nie powodują żadnych reakcji alergicznych.

Magnesy są wykonane z wielką starannością, a siła ich działania jest tak dostosowana, aby wywierać potrzebny nacisk na ściśle określone punkty akupresury na powierzchni ucha.

To zaś powoduje uwolnienie endorfin i stworzenie uczucia satysfakcji, jak przy zapaleniu papierosa. Dlatego magnesy te są światowym numerem 1 w walce z uzależnieniem od nikotyny!


8 godzin po rzuceniu palenia

Poziom nikotyny i tlenku węgla we krwi zostaje zmniejszony o połowę. Poziom tlenu we krwi wraca do normy.


24 godziny po rzuceniu palenia

Tlenek węgla zostaje usunięty z krwiobiegu. Rozpoczyna się proces oczyszczania płuc.


48 godzin po rzuceniu palenia

Nikotyna znika z organizmu. Zmysły węchu i smaku stają się bardziej wyraziste.


72 godziny po rzuceniu palenia

Oddychanie staje się łatwiejsze, rozpoczyna się proces oczyszczania oskrzeli, poziom energii wzrasta.


3 do 9 miesięcy po rzuceniu palenia

Pojemność płuc zostaje zwiększona o 10%. Kaszel palacza zmniejsza się i znika.


5 lat po rzuceniu palenia

Ryzyko zawału serca zmniejsza się o połowę, ryzyko udaru mózgu jest teraz takie samo, jak u osób niepalących.


Fakt:

Na rynku istnieje całe mnóstwo podróbek magnesów NilSmoke. Nie daj się oszukać firmom, które produkują tanie imitacje tego produktu o podobnej nazwie. Stracisz tylko pieniądze, a nie uda ci się rzucić palenia.

Czy wiesz, że palenie papierosów jest najczęstszą przyczyną zgonów, którym można zapobiec?

Według statystyk i danych Światowej Organizacji Zdrowia na temat palenia papierosów, z uzależnieniem od nikotyny związane są niepokojące dolegliwości:

Możesz znacząco zmniejszyć ryzyko wystąpienia tych dolegliwości poprzez stosowanie magnesów NilSmoke i prowadzenie zdrowego trybu życia – włączając w to regularne wykonywanie ćwiczeń i zdrowe odżywianie.

Ostateczny sposób na zwalczenie szkodliwego nałogu i doskonałe samopoczucie!

Poczujesz się nadzwyczajnie - GWARANTUJEMY!!

Po 21 latach nałogowego palenia, Anna Kowalczyk zerwała z nałogiem w zaledwie 4 tygodnie!
To niesamowity sukces! Dzięki magnesom NilSmoke - tobie też się to uda!

Masz już dość smrodu papierosowego, wyrzucania pieniędzy, narażania zdrowia i rozdrażnienia? Czyż nie nadszedł już czas, aby nie tylko rzucić palenie, ale osiągnąć to bez żadnych problemów i stanów kryzysowych? Podczas, gdy rzucasz palenie i zrywasz z nałogiem nikotynowym, przez cały ten czas czujesz się wspaniale. Magnesy NilSmoke nie tylko skutecznie zabijają pragnienie nikotyny, ale także GWARANTUJĄ, że będziesz czuć się lepiej stosując właśnie te magnesy zamiast jakichkolwiek innych magnesów dostępnych na rynku.

NilSmoke umożliwiają rzucenie palenia w szybkim czasie, bez względu na to, jak długo palisz. Zacznij zrywać z uzależnieniem od nikotyny dzięki magnesom NilSmoke, zapewniającym uczucie zadowolenia bez potrzeby zapalenia papierosa!

Zaprojektowane tak, aby szybko zabijać pragnienie nikotyny

5 powodów, dla których należy wierzyć w działanie tej metody

 1. Sekret tej całkowicie naturalnej metody znany jest od tysięcy lat
 2. W 100% przetestowany i zatwierdzony produkt
 3. Miliony osób na całym świecie rzuciły palenie dzięki jego zastosowaniu
 4. Prostota i łatwość użycia – wystarczy regularne stosowanie
 5. 100% gwarancji działania lub zwracamy ci pieniądze

Nareszcie możesz być osobą niepalącą - wyglądaj wspaniale, poczuj się wspaniale!

"Już nie muszę zatruwać swojego organizmu!"

"Cześć, nazywam się Agnieszka Terlecka. Mam 33 lata i mieszkam w Gdyni. Przez wiele lat byłam nałogowym palaczem i byłam z tego powodu bardzo przygnębiona, gdyż nie udawało mi się zerwać z tym wstrętnym nałogiem, którego szczerze nienawidziłam. Wiedziałam, że będzie to bardzo trudne, ponieważ nie była to pierwsza metoda, którą stosowałam. Ale była to pierwsza metoda, która przyniosła efekty! Czuję się wspaniale, nie zatruwam już mojego organizmu i, co najważniejsze, nie czuję potrzeby zapalenia papierosa, po prostu nie mam na to ochoty. Polecam te magnesy każdemu, kto pali papierosy i chciałby zerwać z nałogiem. Dajcie szansę tym magnesom, na pewno was nie zawiodą – spójrzcie tylko na mnie! :)“ *

Serdecznie pozdrawiam,
Agnieszka Terlecka

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

SPÓJRZ NA TO:

Rzuć palenie za pomocą magnesów NilSmoke

i zdobądź wartościowe nagrody!

... tak, naprawdę.
 
Przyślij nam opis swoich doświadczeń z magnesami NilSmoke. Najlepsze z nich zostaną opublikowane i nagrodzone!

Wykorzystamy każdy opis doświadczenia tych osób, które przekonały się co do działania magnesów NilSmoke, aby zmotywować w ten sposób inne osoby pragnące rzucić palenie.

Prosimy o uczciwość w opisach własnych doświadczeń, ponieważ skontaktujemy się z tobą przed ich opublikowaniem i odebraniem nagrody, z prośbą o podpisanie oświadczenia wiarygodności.

Nagrody są bardzo wartościowe. Czy ty także chcesz dostać nagrodę?

* Oferta dotyczy jedynie zamówień złożonych w dniu dzisiejszym.

Oto, co zyskujesz, zamawiając magnesy NilSmoke:

A to nie wszystko...

Jeżeli opinie naszych użytkowników nie są dla ciebie wystarczającym dowodem, zamów swoje opakowanie próbne i przekonaj się, o czym mówimy...

To niemożliwe, aby w jednym miejscu zamieścić miliony opinii, którymi na temat magnesów NilSmoke podzieliły się osoby z całego świata. Ale wszystkie one mają jedną cechę wspólną – wszystkie rzuciły palenie, zerwały z nałogiem i zabiły pragnienie nikotyny – bez skutków ubocznych!

 

50% zniżki tylko w dniu dzisiejszym!

Oferta wygasa:
o godzinie 23:59
 
Jeżeli złożysz zamówienie jeszcze dziś, otrzymasz od nas 50% zniżki. Produkt w dyskretnym opakowaniu dostarczy ci niezawodna firma kurierska.
 

O produkcie:

Od chwili, gdy pojawiły się na rynku, cudowne magnesy pomogły milionom ludzi na całym świecie rzucić palenie i zerwać z uzależnieniem od nikotyny w szybki i łatwy sposób, bez stanów kryzysowych i przybywania na wadze. Produkt nie powoduje reakcji alergicznych. Osobom posiadającym wbudowany rozrusznik serca, defibrylator, pompę insulinową lub inne elektroniczne urządzenia medyczne, nie wolno stosować magnesów.

Jeżeli zamówisz swoje magnesy NilSmoke jeszcze dziś i zapłacisz za swoją przesyłkę, zwrócimy ci pieniądze, o ile w przeciągu 44 dni nie osiągniesz pożądanych efektów.

UWAGA! Fałszywe metody na rzucanie palenia!

Niestety, żyjemy w świecie, w którym zarabia się na oszustwach. Dlatego też pragniemy zwrócić twoją uwagę na to, jak rozpoznać niektóre z podróbek magnesów NilSmoke, ponieważ nie chcemy, aby ktokolwiek wyrzucał pieniądze na produkty, które nie przynoszą efektów:

Kiedy mam stosować magnesy NilSmoke?


Oto, w jaki sposób możesz NATYCHMIAST rzucić palenie na nasze ryzyko i na nasz koszt!

Uwaga: Jak prawdopodobnie już wiesz, wszystkie metody na rzucenie palenia, które pojawiły się do tej pory na rynku, to oszustwo. Nawet jeśli uda ci się rzucić palenie, po zaledwie kilku godzinach rozpoczyna się kryzys. W miarę upływu czasu, twój stan się pogarsza i wracasz do początku - zapalasz papierosa! W ten sposób znajdujesz się w błędnym kole, z którego nie ma wyjścia. Czy jesteś ofiarą bezskutecznych metod? W takim razie rozumiemy twoje wątpliwości.

Dlatego też oferujemy ci możliwość uzyskania zwrotu pieniędzy, o ile nie osiągniesz pożądanych efektów. Zastanów się nad tym, czy chcemy narazić się na ryzyko bankructwa, czy też jesteśmy po prostu pewni skuteczności produktu, który znajduje się na wyciągnięcie twojej ręki?

Jeśli nie wiesz, jakie to uczucie...

- Nie mieć obsesyjnej chęci zapalenia papierosa
- Nie odczuwać podenerwowania, rozdrażnienia, huśtawki nastrojów<
- Oddychać pełnią płuc i wieść zdrowe życie bez nikotyny
- Zerwać z uzależnieniem od nikotyny bez stanów kryzysowych i przybywania na wadze

... nadszedł czas, aby się tego dowiedzieć! Sugerujemy, abyś przestał prowadzić niewłaściwy tryb życia oraz zatruwał swój organizm i wszystkich wokół. Dlatego dajemy ci możliwość odczucia efektów na własnej skórze, zanim zdecydujesz, co dalej zrobisz.

Dokładnie tak!

Wszyscy mówią: "Kup u nas. Niech twoje pieniądze wpłyną do naszej kasy." My zaś proponujemy ci sprawdzenie efektów, a następnie podjęcie decyzji o tym, czy zażądać zwrotu pieniędzy, czy też nam podziękować.

O ile nie osiągniesz pożądanych efektów, skontaktuj się z nami w trakcie okresu próbnego, my zaś zwrócimy ci pieniądze.

Istnieje oczywiście jeden mały warunek!

Jak wynika z doświadczeń naszych użytkowników, ten preparat działa. My sami przekonaliśmy się o tym na różne sposoby, ty zaś dopiero się o tym przekonasz.

Produkt ten nie jest przeznaczony dla każdego, ponieważ bardzo szybko zabija pragnienie nikotyny i chęć zapalenia papierosa, dlatego chcemy mieć pewność, że dotrze on do tych, którzy najbardziej go potrzebują.

Jeżeli chcesz zyskać możliwość przetestowania produktu w okresie próbnym, prosimy o wprowadzenie swoich danych do poniższej tabeli i sprawdzenie, czy spełniasz kryteria określone dla próbnego zastosowania magnesów NilSmoke.

Z najlepszymi życzeniami
odniesienia sukcesu w osiągnięciu swoich celów,
Maciej Bieniuk oraz cały zespół NilSmoke

Prosimy o wprowadzenie danych, abyśmy mogli sprawdzić, czy spełniasz warunki do próbnego zastosowania:

M K
lat

Uwaga! Z powodu ograniczonej ilości produktów do użytku próbnego, ograniczono także wysyłkę produktu do jednej osoby w gospodarstwie domowym. W celu stwierdzenia, czy spełniasz wymagane warunki, prosimy o wpisanie adresu e-mail.

Gratulujemy!

Weryfikacja zakończyła się powodzeniem, spełniasz warunki niezbędne do otrzymania testera.
Proszę czekać
Twoje dane są przetwarzane.

SPRAWDŹ, CZY SPEŁNIASZ WARUNKI NIEZBĘDNE DO TESTOWANIA PRZEZ OKRES PRÓBNY

Monika Leśniewska
"Jestem szczęśliwa, ponieważ wreszcie mi się udało!"

Rzuciła palenie po 12 latach

"Już od dłuższego czasu chciałam rzucić palenie. Dałam więc szansę tym magnesom i w przeciągu zaledwie dwóch tygodni spełniło się moje marzenie. Teraz czuję się lepiej niż kiedykolwiek przedtem i nie czuć już ode mnie dymu papierosowego! Dziękuję!" *

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

W 100% bezpieczne zakupy

Za magnesy NilSmoke zapłacisz przy odbiorze, co uchroni cię przed ewentualnymi nadużyciami. Twoje dane są bezpieczne, a dostawa dyskretna.

Odpręż się, zerwij w końcu z nałogiem i zacznij oddychać pełnią płuc

Czy masz już dość okropnego zapachu papierosów, który wszędzie ci towarzyszy? Dość tego!!! Nadszedł czas na to, aby cieszyć się życiem bez palenia. NilSmoke pomogą ci zabić pragnienie nikotyny bez kryzysu, rozdrażnienia i przybywania na wadze! Dzięki naszej ofercie próbnej, teraz możesz rzucić palenie bez ryzyka!

Bądź szczęśliwa! Życie nie oznacza jedynie bycia żywym - życiem należy się cieszyć! Już dziś zacznij cieszyć się życiem!

NilSmoke rzucają ci wyzwanie - 2 tygodnie bez papierosa!
Kto wygra? WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE!

Mariusz Kukliński
"Nigdy wcześniej nie czułem się tak zdrowo!"

Mariusz rzucił palenie po 17 latach

"Podjąłem decyzję o rzuceniu palenia i udało mi się! Wygrałem z uzależnieniem od papierosów. Teraz czuję się o wiele lepiej, zdrowiej i mam nieporównywalnie lepszy nastrój. Wszyscy wokół zauważyli tę moją przemianę, nie sięgam bez przerwy po papierosa, przestałem być ciągle rozdrażniony, a na dodatek przestałem kaszleć!"*

- Mariusz

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.


Chcę rzucić palenie,
ale nie chcę przytyć ani przechodzić kryzysu!

Jakiej szukasz metody na rzucenie palenia?

NilSmoke
Bezpieczne w użyciu
Działają szybko
Przynoszą trwałe efekty

Plastry nikotynowe
Uzależniają
Zagrażają zdrowiu
Efekty są nietrwałe

Zerwij z uzależnieniem od nikotyny dzięki trzem poniższym wskazówkom:

1. Decyzja

Podejmij decyzję o rzuceniu palenia raz na zawsze.

2. NilSmoke

Każdego dnia stosuj magnesy NilSmoke zgodnie ze wskazówkami.

3. Aktywność fizyczna

Znajdź sobie hobby, wyjdź na spacer, zacznij chodzić na basen lub wykonywać inną aktywność fizyczną.

Danuta Stopka
"Nareszcie zerwałam z uzależnieniem!"

Wygrałam walkę z samą sobą!

"Zawsze chciałam rzucić palenie, ponieważ zaczęłam palić dość wcześnie, na początku liceum. Podobnie jak inni nastolatkowie, chciałam być wtedy cool i wpasować się w towarzystwo. Wszyscy wokół palili, więc ja też zaczęłam, choć z początku nie sprawiało mi to przyjemności. Krok po kroku, uzależniłam się i paliłam coraz więcej. Wszędzie towarzyszył mi zapach dymu tytoniowego, a moje palce pożółkły! Nie mogłam już tego znieść...

Zaczęłam powoli. Najpierw zredukowałam ilość wypalanych papierosów, a następnie zaczęłam stosować magnesy NilSmoke. Po jakichś piętnastu dniach zrobiłam sobie przerwę i byłam zdziwiona, gdy pod koniec dnia uświadomiłam sobie, że przez cały dzień nie zapaliłam ani jednego. W ogóle nie miałam ochoty na papierosa. Tak samo jest dziś, gdy przypadkiem mam ochotę zapalić, zakładam magnes i ochota znika (śmiech)." *

- Danuta Stopka

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

Życie bez nikotyny jest teraz na wyciągnięcie ręki!
Artur Paszkowski
"Odnalazłem metodę, która naprawdę działa!"

Moja żona przestała narzekać na to, że ciągle czuć ode mnie dym.

"Witam, nazywam się Artur Paszkowski, pochodzę z Włocławka i mam 37 lat. Zacząłem czuć się źle, gdy żona zaczęła narzekać na to, że ciągle czuć ode mnie dym papierosowy. Unikała mojej bliskości, ponieważ jej to przeszkadzało. Paliłem od 19 roku życia, przez prawie 20 lat, więc trudno mi było rzucić. Wtedy kolega z pracy polecił mi NilSmoke, ponieważ magnesy pomogły jego bratu rzucić palenie. Pomyślałem sobie, że warto spróbować. Nie miałem nic do stracenia, absolutnie nic. Miałem gwarancję na zwrot pieniędzy, tak więc bez wahania zamówiłem te magnesy. Okazało się, że były to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu. Rzuciłem palenie, więcej mnie nie ciągnie, czuję się o wiele lepiej, a moja żona jest wreszcie szczęśliwa!

Bardzo dziękuję!" *

Wszystkiego dobrego,
Artur Paszkowski

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

 
Zrób
najlepszą
jaką możesz
dla siebie zrobić
i zabij
pragnienie
nikotyny
raz na zawsze!

Tomasz Wojciechowski
"Czuję się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej!"

Nie mam już ochoty na papierosa

"Magnes NilSmoke pomógł mi w rzuceniu nałogu i papierosów raz na zawsze... Poszedłem do lekarza, aby się przebadać, ten zaś, dla mojego dobra, zalecił mi rzucenie palenia. Wiedziałem, że powinienem to zrobić, ale w żaden sposób nie mogłem. Wtedy wspomniał o magnesie NilSmoke, gdyż słyszał o nim od swoich pacjentów. Jestem mu niesamowicie wdzięczny za to zalecenie, ponieważ magnes naprawdę działa!" *

- Tomasz Wojciechowski

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

Marzena Pawlak
"Z trzech paczek dziennie do zera"

Marzena rzuciła palenie po 9 latach!

"Pod koniec tego dnia uświadomiłam sobie, że w koszu na śmieci znajdują się trzy puste opakowania po papierosach. Zaczęłam zastanawiać się, jak mogłam do tego dopuścić?! Nagle zrozumiałam, że palenie ma wpływ na moje finanse, zdrowie, wygląd, nawet na środowisko. Postanowiłam rzucić!

Najpierw zaczęłam szukać w sieci. Szukałam najszybszego i najłatwiejszego sposobu na rzucenie palenia. Przestałam nawet kupować papierosy, jednak trudno było to wytrzymać, ponieważ łapał mnie stan kryzysowy. Na jednym z forów przypadkowo natrafiłam na NilSmoke, a ludzie się nimi wręcz zachwycali. Opowiadali o tym, że w ogóle nie mają ochoty na papierosa, co dla mnie było nie do ogarnięcia. Znalazłam oficjalną stronę tych magnesów i zamówiłam je, żeby wypróbować.

Postępowałam zgodnie ze wskazówkami i zakładałam magnes za każdym razem, gdy miałam ochotę na papierosa. W chwili, gdy zakładałam magnes, ochota po prostu znikała.

Z początku nie mogłam uwierzyć w to, że udało mi się wytrzymać bez papierosa cały dzień. W miarę upływu czasu, zaskoczenie było coraz większe. Po prostu nie odczuwałam potrzeby zapalenia papierosa. Mogę jedynie polecić magnesy NilSmoke wszystkim palaczom. To takie łatwe i proste, a działa tak szybko i zmniejsza ochotę na papierosa. Zawsze mam je pod ręką, w przypadku, gdy zachce mi się palić." *

Dziękuję
- Marzena Pawlak

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

Nie kupuj tanich podróbek

Nie zapominaj, jest to jedyny oryginalny produkt składający się z dwóch pozłacanych magnesów i nie powodujący żadnych reakcji alergicznych.

Ponieważ jego popularność szybko rosła, a ludzie widzieli efekty, już wkrótce na rynku pojawiło się całe mnóstwo preparatów, które obiecywały to samo. NIE DAJ SIĘ ZWIEŚĆ pustym, fałszywym obietnicom!

Zapamiętaj, jesteśmy tak pewni skuteczności naszego preparatu, że jeżeli w przeciągu 44 dni nie zauważysz poprawy, zwracamy ci pieniądze!

*Opłata pocztowa nie podlega zwrotowi

Troszczymy się o naszych klientów. Mamy pełną świadomość jak ważne są twoje dane osobowe i z tego powodu je zabezpieczyliśmy.

Aby uchronić cię przed ewentualnymi nadużyciami, za preparat zapłacisz przy odbiorze. Pracownik firmy kurierskiej dostarczy ci go w dyskretnym opakowaniu pod wskazany przez ciebie adres.

..::UWAGA::..

Zapasy produktu są ograniczone. Zamówienia będą przyjmowane do , do godziny 23:59. Po upływie tego czasu produkt nie będzie już dostępny!

UWAGA: Jeżeli złożysz zamówienie w przeciągu najbliższych 20 minut, otrzymasz magnesy w 50% niższej cenie.
 


P.S. UWAGA - jeszcze jedna rzecz. Ze względu na dostępność produktu, okres próbny przysługuje jedynie tym osobom, które zakwalifikują się po wypełnieniu tabeli. Prosimy o szczerość przy wpisywaniu danych! Jeżeli należysz do osób kwalifikujących się, możesz jeszcze dziś zamówić swoje magnesy NilSmoke, a otrzymasz 50% zniżki.

Po prostu wypełnij formularz zamówienia i zerwij z uzależnieniem od nikotyny raz na zawsze.

Uwaga: Okres próbny to ograniczona czasowo promocja i nie jesteśmy w stanie dokładnie określić czasu jej trwania. Jeżeli w tej właśnie chwili czytasz tę uwagę, namawiamy cię do natychmiastowej reakcji!

ZAMÓW SWOJE OPAKOWANIE PRÓBNE!
Kliknij tutaj i raz na zawsze zerwij z nałogiem i uzależnieniem od papierosów!
*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.
Perfect Shop ltd. Labre flats, flat2, Triq San Guz, 2532 Victoria, Malta, e-mail: pl@perfectshop-mt.com. Produkt: Nil Smoke
x

Nie jesteście pewni, czy Nil Smoke jest odpowiednim produktem dla Państwa?

Przesyłamy dane,
prosimy zaczekać!
Dziękujemy za pytanie.
Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w wybranym przez Ciebie terminie.


Zamknij okienko

Porozmawiaj z naszym ekspertem. Zadzwoń za darmo i uzyskaj odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące Nil Smoke.